https://www.kocaeli.bel.tr/
Siyaset

Öncü Gençlik Gaffar Okkan’ı mezarı başında andı

Öncü Gençlik Gaffar Okkan’ı mezarı başında andı … Gözet; “Fethi Sekin gibi Ömer Halisdemir gibi Türk milletinin birliği için çalışan cesur, kahraman polisimizdir. Bu anma bugün bizim için çok anlamlı” dedi. detaylar haberimizde…

Öncü Gençlik Gaffar Okkan’ı mezarı başında andı

Vatan Partisi Öncü Gençlik Gaffar Okkan’ı mezarı başında andı.

Şehit edilişinin yirminci yılında Vatan Partisi Öncü Gençlik, Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı Sakarya Hendek’teki mezarı başında andı.

PKK TEMİZLENENE KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Öncü Gençlik Genel Sekreter Yardımcısı Görkem Gözet “Ali Gaffar Okkan, Türk milletinin şehididir. Fethi Sekin gibi Ömer Halisdemir gibi Türk milletinin birliği için çalışan cesur, kahraman polisimizdir. Bu anma bugün bizim için çok anlamlı. Türk-Kürt kardeşliği ve Türkiye’nin birliği için canını hiçe sayarak Diyarbakır’da çalıştı” dedi.

“HDP KAPATILANA DEK MÜCADELEMİZ SÜRECEK”

Diyarbakır’da evlat ve vatan nöbeti tutan ailelerin Gaffar Okkan’dan aldığı cesaretle mücadele ettiğini vurgulayan Gözet “Şehidimize Diyarbakır’da, Almanya’da vatan ve evlat nöbetindeki ailelerimizin selamını getirdik. PKK’yı temizleyene kadar, HDP kapatılana dek mücadelemiz sürecek” dedi.

Öncü Gençlik’in yaptığı paylaşım ise şöyle:

Şehidimiz Gaffar Okkan’a birlik ve kardeşliğin şehri Diyarbakır’dan, vatan ve evlat mücadelesi veren annelerimizden selam getirdik.

Vatan Partisi Öncü Gençlik olarak söz veriyoruz:
HDP kapatılacak, bölücü terörün kökü kazınacak, #GaffarOkkan’ların Türkiye’si adım adım kurulacak!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
[bws_google_captcha]
Kapalı
Kapalı