Siyaset

Özen ‘İzmit’te bu akşam herşey değişecek’

Özen ‘İzmit’te bu akşam herşey değişecek’ Özen; “Hepimizin evladı var. Evlatlarımızı evlendirirken nasıl ‘bir araştıralım, soruşturalım’ diyorsak şehrimizi vereceğimiz başkanı da araştırmamız, soruşturmamız, en azından bir dinlememiz lazım” dedi. detaylar haberimizde…

Özen ‘İzmit’te bu akşam herşey değişecek’

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen 8 Mart Cuma saat 19.30‘da (bu akşam) meclis üyelerinin tanıtımının yapılacağı ve projelerini açıklayacağı Aday Tanıtım Programı‘na tüm çarşı esnafını tek tek gezerek davet etti. Çarşı esnafının Özen‘in ziyaretlerinden oldukça memnun kaldığı görülürken Özen esnafla tek tek muhabbet ederek her birinin halini hatrını sordu.

“Oy vereceğiniz başkanı görün diye geldim”

Tüm meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarının hazır olduğu ziyarette Özen‘in esnafla şakalaşması da yüzleri güldürdü. Girdiği dükkanlarda güleryüzle karşılanan Özen “Oy vereceğiniz başkanı görün diye geldim” diyerek oy istedi. ‘Hem kalbimizi hem oyumuzu kazandın’ cevabını alan Özen esnafın tek tek dertlerini dinledi.

“İnsanımız kendisine rahatlıkla sarılabildiği, yüzüne içtenlikle gülümseyebildiği, dertlerini tek tek anlatabildiği bir başkan istiyor.

Biz de bugün meclis üyelerimizle İzmit Çarşı esnafımızı İzmit‘te tüm dengeleri değiştireceğimiz aday tanıtım toplantımıza davet ettik.

Hep birlikte 8 Mart cuma akşamı saat 19.30‘da, Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi‘ndeyiz.

“Kızımızı verirken gösterdiğimiz hassasiyeti şehrimizi emanet ederken de gösterelim”

Ben her birine şunu ifade ettim: Hepimizin evladı var. Evlatlarımızı evlendirirken nasıl ‘bir araştıralım, soruşturalım’ diyorsak şehrimizi vereceğimiz başkanı da araştırmamız, soruşturmamız, en azından bir dinlememiz lazım. Kızımızı arkadaşımızın oğlu bile istese damadı üç gün araştırıyorsak bu şehre beş yıl başkan seçeceğimiz adamı da en azından bir kez dinlememiz lazım. Çünkü evet kızımız bizim için ne kadar kıymetliyse bu şehir de bir o kadar kıymetlidir. Nasıl ki bir ailenin heba olmaması için titizlik gösteriyorsak bu şehri baştan aşağı her şeyiyle etkileyecek bir başkan seçerken de daha fazla ince elememiz gerekiyor. Çünkü balık baştan kokar demiş atalarımız. Başkan nasıl olursa çocuklarımız da o ruh üzere olur. Başkanın kuracağı şehirden hepimiz etkileneceğiz. Bu sebepten her bir İzmitli‘nin Cuma akşamı saat 19.30’da Dolphin‘de düzenleyeceğimiz programımıza gelmesini bekliyoruz.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica