Kültür-Sanat-Tarih

Özge Borak: Leyla Atakan’ı oynadığım için mutluyum

Özge Borak: Leyla Atakan’ı oynadığım için mutluyum

Leyla Hanım filminde Leyla Atakan’ı canlandıran oyuncu Özge Borak, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e filme verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek, “Zorluklarla baş ederek bir şeyleri elde etmiş olan bir kadının hayatını canlandırıyor olmaktan mutluyum” dedi

Türkiye’nin önemli oyuncularından oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çeken Leyla Hanım filminin çekimleri tamamlandı. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Leyla Hanım film setini ziyaret etmişti. Oyuncular İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e filme verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek böyle bir filmde yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

“KADIN OLMAK ZOR”

Leyla Atakan’ı canlandıran ünlü oyuncu Özge Borak, “Tek dereceli seçim sisteminde Türkiye’nin seçilen ilk kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan’ı oynamak çok güzel bir duygu. Bir kere yakın tarihimizi insanların izleyecek olması ayrıca bir sevindirici durum. Türkiye’de ve dünyada kadın olmak zaten zor, siyaset yapmak zor, kadın siyasetçi olmak daha da zor. Bu zorluklarla baş ederek bir şeyleri elde etmiş olan bir kadının hayatını canlandırıyor olmaktan mutluyum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica