Genel

Öztürk Yılmaz istifasını isteyen Kılıçdaroğlu’ya rest çekti

Öztürk Yılmaz istifasını isteyen Disipline sevk edilen Öztürk Yılmaz‘dan Kılıçdaroğlu’na: İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol. Öztürk Yılmaz istifasını isteyen detaylar haberimizde…

Öztürk Yılmaz istifasını isteyen …

Parti disiplinine sevk edilen CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz’dan zehir zemberek sözler…

“Ezan Türkçe okunmalı” şeklindeki çıkışıyla tepki çeken ve parti disiplinine sevk edilen CHP Milletvekili Öztürk Yılmaz, Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

Öztürk Yılmaz’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Eğer kendi partisinde kendi milletvekillerine karşı sansür uyguluyorlarsa bu CHP’nin politikası olamaz”

“Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP’de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir. Eğer kendi partisinde kendi milletvekillerine karşı sansür uyguluyorlarsa bu CHP’nin politikası olamaz. Koca CHP’de sanki Cumhurbaşkanı adayı yokmuş gibi dışarıdan devşirme adaylar için kulisler yapanlar CHP’nin politikalarını ihlal etmişlerdir.

“Bütün seçimleri kaybedip hâlâ koltuğunu terk etmeyen anlayış CHP politikası olamaz”

Siz birisine diktatör diyorsanız siz kendi partinizin içerisinde onun bir karbon kopyası olursanız bu CHP’nin politikasına aykırıdır. Bütün seçimleri kaybedip hâlâ koltuğunu terk etmeyen anlayış CHP politikası olamaz. Sana olan umudumu kesmiş bitirmişim ben. Hesabın benim önümü kesmek beni şeytanlaştırmak sen neyi savunuyorsun?

“Arkamda duramadın, trollere teslim ettin”

Sen istiyorsun ki Öztürk Yılmaz partiden defolup gitsin istiyorsun çünkü sen beni rakip olarak görüyorsun. AKP ile iş tutuyorsun yanlış yoldasın. Partiyi zorlama hala yerel seçimlerde de yanlış yoldasın. Arkamda duramadın, trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim.

“Siz aşağılık bir işe imza attınız”

Sen yönetemiyorsun ben de bir hazırlık içindeyim biliyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun. Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Siz aşağılık bir işe imza attınız. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan, rezil ol, kepaze ol.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica