İGF

Pandemi döneminde gazetecilik okumak

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü, pandemi döneminde gazetecilik öğrenciliğinin nasıl etkilendiğini değerlendirmek için “Pandemide Gazetecilik Öğrencisi Olmak” konu başlıklı toplantı yapıldı.

İZMİR(İGFA)- Ege Üniversitesinde salgın ile birlikte üç dönem üniversitelerinden uzak kalan öğrenciler 2021- 2022 eğitim öğretim yılına  yüz yüze başladı.  

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Selda Akçalı ve Doç. Dr. Şadiye Deniz, gazetecilik bölümü 3 sınıf öğrencileri ile bir araya gelerek “Pandemide Gazetecilik Öğrencisi Olmak” başlığı altında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. 

Değerlendirme toplantısında söz alan Gazetecilik bölümü 3.sınıf öğrenci temsilcisi Çiğdem Uray, “Genellikle alt yapıdan kaynaklanan sorunlar yaşadık ancak üniversitemizin ilgili birimleri, bizlere destek oldu.Bunların dışında sosyalleşememek, özellikle bizim gibi iletişim öğrencilerini çok zorladı. Ancak yeniden okulumuza kavuşmak ve bu toplantıya katılmak bize çok iyi geldi” dedi. 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica