Siyaset

Paylaşım yok, Buluşma devam…

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Koordinatörü Metehan Küpçü, haftanın her Perşembe günü gerçekleştirdiği halk buluşmaları ile ilgili aldığı yeni kararı duyurdu.- akarhaber

Her Perşembe günü Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Binasında gerçekleştirilen Halk buluşmalarında, derdi olanların derdini dinlemek için gerçekleştirdiğimiz programda fotoğraf çekip yayınlamanın doğru olmadığını söyleyen İl Koordinatörü Metehan Küpçü, ziyaretlerin paylaşılmayacağını duyurarak, “Yüce Allah’ımıza hamd olsun yaptığımız halk günlerimiz il binamızda dolup taşıyor. Misafirlerimizi, komşularımızı ağırlıyoruz. Tabi biz bir karar aldık. Bundan sonra Perşembe günlerimizde fotoğraf paylaşmayacağız.

Fotoğraflarımızı paylaşmıyoruz ama Perşembe günleri her zaman olduğu gibi il binamızda komşularımızı, misafirlerimizi ağırlayıp, onların dertleriyle sorunlarıyla hemhal olacak ve çözüm noktasında gayretle mücadele edeceğiz. Şimdiden bizimle irtibata geçip, bizi ziyarete gelip veya ziyaretimize gelecek olan bütün dostlarımıza tekrardan teşekkür ediyorum. Hepinizi âlemlerin Rabbi olan Yüce Allahıma emanet ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster