Siyaset

Prof. Dr. Kesemenli İlçe Örgütlerini Ziyaret Ediyor

Prof. Dr. Kesemenli İlçe Örgütlerini Ziyaret Ediyor

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı geçmiş dönemlerde İzmit ilçe başkan yardımcılığı ve çeşitli görevlerde bulunan parti içi eğitmenlerinden eğitimci ve bilim adamı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, seçim çalışmaları kapsamında ilçe örgütlerini ziyaretleri devam ediyor – akarhaber

Özden DemirciYedincigünhaber– CHP İlçe ziyaretleri kapsamında CHP Başiskele, Karamürsel, Kartepe İlçe Örgütü ziyaretinde aday adaylık süreci ile ilgili bilgi veren kalça ve omuz cerrahisi bilim adamı Prof. Dr. Kesemenli, “Bu parti bizim, hepimizin sorumluluğu olmalı. Örgütçüyüm, örgütün önemini çok iyi bilirim. Seçilir meclise gidersem, sizin sesiniz, sizin kulağınız olmak istiyorum. Listeye girip girmemek önemli değil. Listeye kim girerse girsin hepimiz bir olacak partimizin başarısı ve iktidarı için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

BAŞİSKELEDE BAŞKAN ACURMANI ZİYARET ETTİ

CHP Başiskele İlçe ziyareti
CHP Başiskele İlçe ziyareti

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, parti il sosyal politikalar komisyon üyesi eşi Gülhan Kesemenli ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Başiskele İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Başiskele İlçe Başkanı Av. Anıl Acurman ve ilçe yönetimini ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Aday adayı kalça ve omuz cerrahisi bilim adamı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, ziyarete katılan partililerle bir süre görüştü merak edilen konularda soruları yanıtladı neden aday olduğunu anlattı.

“ÖRGÜTÇÜLÜGÜ ÇOK ÖNEMSİYORUM”

Geçmiş yıllarda İzmit CHP ilçe örgütünde ilçe başkan yardımcılığı ve aktif görevlerde bulunan Kesemenli, örgütçülüğe çok önem verdiğini belirterek örgütten gelen bir arkadaşınız bir kardeşiniz olarak desteğinizi istiyorum dedi.

CHP Kocaeli milletvekili aday adayı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, ilçe başkanı Acurman ve ilçe yönetiminden destek istedi.

CHP Başiskele ilçe Başkanı Av. Anıl Acurman Prof. Dr. Kesemenli’ye başarı dileğinde bulundu.

CHP Karamürsel İlçe ziyareti
CHP Karamürsel İlçe ziyareti

KARAMÜRSELDE BAŞKAN AKSU’YU ZİYARET ETTİ

CHP İlçe ziyaretleri kapsamında CHP Karamürsel ilçe başkanı Anıl Aksu’yu ziyaret eden Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, ilçe yönetimi ve partililerle seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

“SİZİN SESİNİZ KULAĞINIZ OLACAĞIM”

Partililere neden aday olduğunu anlatan Prof. Dr. Kesemenli, haksızlığın karşısında durmak için destek istiyorum, meclise gidersem sizin sesiniz sizin kulağınız olmak istiyorum, dedi.

“ÖSYM KALDIRILMALI”

Karamürsel ilçe ziyaretinde gençlerin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Kesemenli, “Üniversite sınavları kaldırılmalı gençlerimiz istediği okula girip okumalı işsiz gençlerimizin yaşadıkları sorunları çok iyi biliyorum. Bu sıkıntılardan bütün gençlerimizi kurtaracağız istihdamın önünü açacağız ÖSYM kaldırılmalı” dedi.

CHP Karamürsel İlçe başkanı Anıl Aksu yaptığı açıklamada, “Partimizin tabanından gelen ve örgütçü bir anlayışla yola çıkan bölgemizde herkesin yakinen tanıdığı hocamıza bizde başarılar diliyoruz” dedi.

KARTEPE’DE BAŞKAN MERTTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

CHP Kartepe İlçe ziyareti
CHP Kartepe İlçe ziyareti

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, seçim çalışmaları programı kapsamında Kartepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

KESEMENLİ, PARTİ OKULU EĞİTMENİ

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı geçmiş dönemlerde İzmit ilçe başkanlığı ve çeşitli görevlerde bulunan parti eğitmenlerinden Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, yoğun geçen ziyaret programları kapsamında Kartepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk ve ilçe yönetimi tarafından ilçe başkanlığında kabul edilen Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, ilçe teşkilatında bulunan partililer ve ilçe yönetimi ile bir süre görüştü, karşılıklı bilgi alışverişinde ve değerlendirmelerde bulundu.

“ÖRGÜTÜMÜN EMRİNDE OLACAĞIM”

Prof. Dr. Kesemenli, Kartepe İlçe başkanı Nilay Merttürk’e, “Gençlik yılları ve üniversite yıllarından beri üyesi olduğum ve çeşitli kademelerinde görev aldığım partim CHP’nin başarısı ve iktidarı için, ezilen halkın sorunlarına partimin projeleri kapsamında sahip çıkmak için, mecliste sizi temsil etmek, sizin sesiniz, sizin kulağınız olmak için adayım bu nedenle sizlerden destek istiyorum dedi.

MERTTÜRK, “ÖRGÜTLE HAREKETİNDEN MUTLU OLDUK”

CHP Kartepe ilçe başkanı Nilay Merttürk, ilçe teşkilatına ziyaretinden ötürü Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli’ye teşekkür etti. Başkan Merttürk, “Örgütü çalışmalarınızda ön plana alarak hareket etmenizden son derece mutlu olduk bizde size bu anlamda başarılar diliyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica