Genel

RTÜK kediciklerin kanalına 5 kez program durdurma cezası verdi

RTÜK kediciklerin kanalına 5 kez program durdurma cezası verdi RTÜK, Adnan Oktar’ın sahibi oldu A9 kanalına 5 kez program durdurma cezası verdi. Gelen son dakika haberine göre; kanala en üst düzeyden idari para cezası verilmesi de kararlaştırıldı. RTÜK kediciklerin kanalına 5 kez program durdurma cezası verdi detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

RTÜK kediciklerin kanalına 5 kez program durdurma cezası verdi

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ve Adnan Oktar polemiğe girdiler

Adnan Oktar ile sert bir polemiğe giren Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın A9 kanalının kapatılması için RTÜK’ü göreve çağırmasının ardından ilk karar geldi.

En üst düzeyden idari para cezası verilmesi…

RTÜK’ün son dakika kararıyla Adnan Oktar’ın sahibi olduğu A9 kanalına beş kez program durdurma ile en üst düzeyden idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.

Ne olmuştu?

“Gıkın çıkmıyor hoca efendi”

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Adnan Oktar’ın kanalı olan A9’un kapanması gerektiğini söylemiş ve Oktar’ın akli dengesinin yerinde olmadığını ifade etmişti.“Bunlara sesinizi çıkarttınız mı?”Oktar ise bu sözlere çok sert yanıt vermiş, “Kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. Bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? Gıkın çıkmıyor hoca efendi” karşılığını vermişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica