Kültür-Sanat-Tarih

Sarısu Gençlik Kampı’nda ateş başı ‘Pera’ dinletisi

Sarısu Gençlik Kampı’nda ateş başı ‘Pera’ dinletisi … Hazırlanan etkinliklere büyük ilgi gösteren vatandaşlar doyasıya eğlenerek eğlencenin tadını çıkardı. detaylar haberimizde…

Sarısu’da unutulmaz ateş başı

Sarısu Gençlik Kampı’nda ateş başı ‘Pera’ dinletisi

İzmit Belediyesinin 100’üncü yıl kutlamaları kapsamında Sarısu Gençlik Kampı’nda düzenlediği etkinliklere ünlü müzik grubu Pera’nın ateş başındaki müthiş performansı damgasını vurdu

Berna Kuzdere

İzmit Belediyesi, İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılına özel birçok program hazırladı. Sarısu’daki ikinci günde de çeşitli etkinlikler ve akşamında ünlü müzik grubu Pera’nın ateş başında dinletisi vardı. Hazırlanan etkinliklere büyük ilgi gösteren vatandaşlar doyasıya eğlenerek eğlencenin tadını çıkardı. Havanın kararmasıyla beraber kamp ateşinin ışığına bırakılan gecede, Pera unutulmayacak performans sergiledi.

KAMP ATEŞİ IŞIĞINDA

16 yaşındaki görme engelli Emirhan Bülbül, sahnede kemençe çalarak beğenileri topladı

Etkinliğe; İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural ve ailesi, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut ve İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz de katılarak gençlere eşlik etti. Sarısu’da önce kamp ateş yapıldı ve vatandaşlar çevresinde toplandı. Enstrüman başına geçen ünlü müzik grubu Pera ise birbirinden güzel şarkılarıyla ateş başı keyfini unutulmaz kıldı. Pera’nın seslendirdiği tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden vatandaşlar da kamp ateşinin başında güzel bir gece yaşadı.

BULUT, FORMA HEDİYE ETTİ

Sosyal Medya Fenomeni Gökhan Tevek’e Kocaelispor forması

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, geceyi kasıp kavuran Pera ekibine Kocaelispor forması hediye etti. Sarısu Gençlik Kampı’nda unutulmaz bir gece yaşatan Pera grubu geceye unutulmayacak performanslarıyla İzmitli ve Kandıra gençlerle, şehir dışından gelen misafirlerin kalbini fethetti. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Sarısu’ya davet edilen sosyal medya fenomeni Gökhan Tevek’e de forma hediye edilerek geceye güzel bir anı bırakıldı.

GİZLİ YETENEKLER ARAMIZDA

Siyasiler, Sarısu’da
Sarısu’da unutulmaz ateş başı Pera dinletisi

Pera’nın müthiş dinletisi öncesi sahneye çıkan görme engelli Emirhan Bülbül, dinleyenleri mest etti. 16 yaşındaki Emirhan Bülbül, hiçbir eğitim almadan öğrendiği kemençeyi çaldı ve şarkısını söyledi. Eğlenmek için kampa gelen vatandaşlardan 23 yaşındaki Berna Kuzdere ve 17 yaşındaki Azra Gök de sahneye çıkarak şarkı söyledi. Çok beğenilen Emirhan, Berna ve Azra yerlerine alkışlar arasında döndü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica