Bilim-Teknoloji

Seviştiği anları ınstagramda yanlışlıkla yayınladı

Seviştiği anları ınstagramda yanlışlıkla yayınladı Teknoloji hayatımızın içine girdikçe yanlışlıkla inanılmaz durumlar da doğurabiliyor. Kanadalı Instagram fenomeni Kristen Hancher, sevgilisiyle ilişkiye girdiği anları Instagram’da canlı olarak yayınlandı! Takipçileri şokta… Seviştiği anları ınstagramda yanlışlıkla yayınladı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Seviştiği anları ınstagramda yanlışlıkla yayınladı

Kristen Hancher erkek arkadaşı ile ilişkiye girdiği anları yanlışlıkla telefonun tuşuna dokununca takipçilerine canlı izletti

Instagram üzerinden paylaştığı çeşitli videolarla fenomen haline gelen Kristen Hancher dün büyük bir skandala imza attı. Teknolojinin azizliğine uğrayarak yapmaması gereken büyük bir hata yapan Kristen Hancher erkek arkadaşı ile ilişkiye girdiği anları yanlışlıkla telefonun tuşuna dokununca takipçilerine canlı izletti.

14 bin kişi ilişkiyi canlı izledi!

“Videoyu görenler şunu bilsinler ki yanlışlıkla oldu. Bu görüntüleri izleyenler gördüklerini akıllarından silsinler” diyen Kristen Hancher’in cinsel ilişki videosunu 14 bin kişi canlı olarak izledi.

“Olur böyle hatalar”

Yanlışlıkla yayını yaptığını ve bu hataların olabileceğini belirten Kristen Hancher hayatına normal şekilde devam edeceğini belirtti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica