Doğamız

Sopeli’nin Satışında Sona Gelindi

Sopeli’nin Satışında Sona Gelindi

Veysel Karani Gayrimenkul Danışmanlığı tarafından satışa sunulan Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde pazarlıkların son aşamaya geldiği öğrenildi

Sopeli Doğal Yaşam Köyü
Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Tanınmış gayrimenkul danışmanı Veysel Karani eşsiz doğal yaşam köyüne yurt içi ve yurt dışından büyük talep olduğunu ve görüşmelerin son aşamaya geldiğini söyledi

Sapanca Mahmudiye Köyü’nde Sami Şahin ve Fikret Şahin tarafından kurulan Sopeli Doğal Yaşam Köyü, bölgemizin yurt, hastane, AVM ve plaza satışlarıyla gündeme gelen Veysel Karani Gayrimenkul Danışmanlığı tarafından satışa sunuldu. Yoğun ilgi gören yurt içi ve yurt dışından talipleri bulunan tatil köyüne gelenler hayranlıklarını dile getirirken, satışıyla ilgili kıran kırana pazarlıkların sürdüğü öğrenildi. Oksijeni bol yemyeşil ormanda, coşkun akarsuyu içinde barındıran cennet gibi bir vadide; misafirlerini dinlendirmek, keyifli vakit geçirtmek, mükemmel tatlar sunmak için tasarlamış eşsiz bir rekreasyon konsepti olan Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nün kısa sürede yeni yatırımcılarıyla daha da büyümesi bekleniyor.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü
Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Sadece Sakarya ve Kocaeli değil, Marmara Bölgesinin eşsiz mekanları arasında yer alan doğal yaşam köyünde, kalabalık ve gürültüden uzaklaşmak isteyen, unutulmaz gün ve saatler geçirmek isteyen vatandaşlara inanılmaz seçeneklerin sunuluyor.

Doğal yaşam konseptinde yer alan sosyal alanlar;
● Ormangülü Restaurant
● Değirmen Restaurant
● Cafe
● Antikbahçe Düğün & Davet Alanı
● Yöresel ve doğal alışveriş evleri dahası size keyifli anlar yaratacak, çocuklarınızı gün boyu eğlendirecek ilave aktiviteler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica