Siyaset

Soyluçiçek: “Tanınırlığını artırmak için yapılan bir açıklama”

Soyluçiçek, "Geçtiğimiz eylül ayında AK Parti ilçe kongresi ile göreve gelen Servet Günay herhalde tanınırlığını arttırmak için, sürekli sahada yer alan ve özveri ile çalışan İl Başkanımız Harun Yıldızlı’nın ismini kullanarak talihsiz bir açıklama yapmıştır" dedi.

Soyluçiçek: “Tanınırlığını artırmak için yapılan bir açıklama” … Soyluçiçek; “İl Başkanımız dükkanlarını boşaltma kararı verilen esnaflarımızın yanında durmuş hatta bu konuların çözüm noktasında AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile de görüşmüştür” dedi. detaylar haberimizde…

Soyluçiçek: “Tanınırlığını artırmak için yapılan bir açıklama”

CHP’li Soyluçiçek yeni başkan Günay’ı adeta topa tuttu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, geçtiğimiz ay göreve gelen AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay’ın açıklamalarına sert çıktı. Başkan Soyluçiçek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kendi ilçesinde olup bitenlerden bihaber”

“Tüm kamuoyunun takip ettiği üzere kişisel polemiklere girerek, oturduğumuz yerden siyaset yapmak yerine gece gündüz halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için çalışıyoruz. Geçtiğimiz eylül ayında AK Parti ilçe kongresi ile göreve gelen Servet Günay herhalde tanınırlığını arttırmak için, sürekli sahada yer alan ve özveri ile çalışan İl Başkanımız Harun Yıldızlı’nın ismini kullanarak talihsiz bir açıklama yapmıştır. Günay’ın açıklamasından anlıyoruz ki daha henüz kendi teşkilatının çalışmalarından bihaber. Her yere mutsuzluk götürdüğünü iddia ettiği İl Başkanımız Harun Özgür Yıldızlı, Çayırova’daki Sazlıdere mağduru olan vatandaşlarımızın, dükkanlarını boşaltma kararı verilen esnaflarımızın yanında durmuş hatta bu konuların çözüm noktasında AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile görüşmüştür. Kendi ilçesinde olup bitenlerden ve yine kendi il teşkilatının çalışmalarından bihaber olan Servet Günay’ın bu tip asılsız, mesnetsiz, sahada çalışmak yerine oturduğu yerden yaptığı açıklamalarla siyaset yapılmayacağını elbette öğrenecektir.

“AK Partililerin nasıl kadrolaştıklarına şahitlik ettik”

İl Başkanımız Harun Özgür Yıldızlı; ve tüm ilçe başkanlarımız ile örgütlerimizin gece gündüz halkın sorunlarına çözüm üretmesi, birilerinin işine elbette gelmeyecektir. Sayın Günay, meclis üyemiz Halis Koç’un kızının İzmit Belediyesi’nde işe alınmasını da yeniden gündeme taşımış. Kendisine aslında bu konu için teşekkür ediyoruz. Çünkü, yıllarca belediye yönetimlerini elinde bulunduran AK Partililerin tüm yakınlarının belediyelerde, kamu kurumlarında kadrolaştıklarına şahitlik ettik. Sayın Günay’dan biraz araştırma yapmasını; Halis Koç’un Yüksek Ziraat Mühendisi kızı gibi üniversite ve yüksek lisans tahsilini tamamlamış; adrese teslim kadrolarla değil, belediyeye iş başvurusunda bulunup tüm halkımıza açık olan sınavlardan elde ettiği; ve kamuoyu ile paylaşılan yüksek puanlar sonucu işe alınmaya hak kazanan AK Partili tek bir ismin yakınını açıklamasını istiyoruz.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı