Genel

Spor salonuna fuhuş baskını

Spor salonuna fuhuş baskını Başlatılan soruşturma kapsamında bir polis memuruna “müşteri” gibi davranarak geldiği mekanda fuhuş için pazarlık teklifinde bulunuldu. detaylar haberimizde…

Spor salonuna fuhuş baskını

Ankara‘da yapılan fuhuş operasyonunda 6’sı kadın 13 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Yukarı Dikmen Alexsander Dubçek Caddesi‘ndeki bir spor salonunda; fuhuş yaptırıldığı ihbarını alan Ankara Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği harekete geçti.

Polisle fuhuş pazarlığı…

Başlatılan soruşturma kapsamında bir polis memuruna “müşteri” gibi davranarak geldiği mekanda fuhuş için pazarlık teklifinde bulunuldu.

Binanın etrafını saran ekipler polis memurunun mesajıyla ilk olarak olası bir baskına karşı; “erkete” olarak gözcülük yapan Erol Y., Yavuz K. ve Yaşar D.‘yi yakaladı.

Daha sonra spor salonuna baskın düzenleyen ekipler; içeride müşteri olarak bulunan İdris İ. ve Ali İhsan Ö. ile aralarında iş yeri çalışanlarının da bulunduğu Mehmet T., Eda K., Emre İbrahim U., Fulya A., Emine Ö., Özlem A., Arzu T. ve Ecem A.‘yı gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edildiler

Ahlak Büro Amirliğine götürülen şüphelilerden Erol Y., Yavuz K. ve Eda K. ile iş yeri yetkilisi olduğunu beyan eden Emre İbrahim U. adliyeye sevk edilirken; diğer şüpheliler ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica