Genel

Süleyman Soylu kuralları yıkan Ego’sunu zirvesinde yaşıyor

Süleyman Soylu kuralları yıkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucunun en önemli dağıtım ve kullanım yeri olan metruk binalara ilişkin; belediye başkanı, kaymakam ve valilere “Bu binalar yıkılmalıdır. Bu konuda kanun da kural da dinlemeyin” dedi. detaylar haberimizde…

Süleyman Soylu kuralları yıkan …

Adana Valiliğince Çukurova Kalkınma Ajansında ‘Bağımlılıkla Mücadele’ İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Mağaradan okul önlerine kadar karada ve denizde birçok uyuşturucu yakalaması gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

“Bu konuda kanun, kural dinlemeyin”

Türkiye genelinde 60 bin 503 metruk bina tespit ettiklerini belirten Soylu; uyuşturucunun en önemli dağıtım ve kullanım yeri olan metruk binalara karşı belediye başkanı; kaymakam ve valilere “Bu metruk binalar ya ehlileştirilmelidir veyahut da bir gece ansızın bu binalar yıkılmalıdır. Sağına soluna hiç bakmadan. Bu konuda kanun, kural da dinlemeyin. Bu metruk binalar sadece uyuşturucuyla alakalı değil; aynı zamanda şehrin asayiş ve güvenliği açısından da büyük tehlike saçmaktadır” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica