Genel

Sümeyra Candan Beslenme ve Diyet Danışmalığı Merkezi açtı

Sümeyra Candan Beslenme ve Diyet Danışmalığı Merkezi açtıBeslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni kente kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Sümeyra Candan, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına şükranlarını iletti. detaylar haberimizde…

Sümeyra Candan Beslenme ve Diyet Danışmalığı Merkezi açtı

Sümeyra hanımı gerek siyasi ve gerekse de yakın dostları yalnız bırakmadı…

Diyetisyen Sümeyra Candan’ın diyet danışmanlığı merkezi açılışına siyasiler yoğun ilgi gösterdi.

İzmitli uzman diyetisyen Sümeyra Candan’ın Kocaeli Devlet Hastanesi karşısında hizmete sunduğu Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’nin açılışı, siyasileri ve dostlarını bir araya getirdi.

Siyasiler Candan’ı yalnız bırakmadı…

Cedit Mahallesi Bostanlar Sokak No: 10, Kat: 2, Da: 5 adresinde hizmete giren merkezin açılışına; CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Harun Yıldızlı, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile İzmit Belediyesi Başkan Vekili Hakan Tanta ve Tokatlılar Derneği Başkanı Turan Şahin’in yanı sıra partililer ve Sümeyra Candan’ın yakın dostları katıldı.

Siyasilerden selfie…

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni kente kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Sümeyra Candan; bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına şükranlarını iletti. Bu arada Tokatlılar Derneği Başkanı Turan Şahin’in bolca selfie çekmesi de açılışa ayrı bir renk kattı. İyi Partili ve CHP’li dostlarını birarada gören Sümeyra hanım çok mutlu bir gün yaşadığını ifade etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica