Genel

Taksim’de genç kadını takip eden tacizciye yeniden yakalama kararı

Taksim’de genç kadını takip eden tacizciye yeniden yakalama kararı … Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde genç kadını takip ettiği anlar kameralara yansıyan şahsın, mevcutlu olarak adliye getirilmesi için savcılık talimat verdi. detaylar haberimizde…

Taksim’de genç kadını takip eden tacizciye yeniden yakalama kararı

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde genç kadını takip ettiği anlar kameralara yansıyan şahsın, mevcutlu olarak adliye getirilmesi için savcılık talimat verdi.

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde önceki gün, genç bir kadını uzun süre takip ederek sözlü tacizde bulunan şahıs anbean kameralara yansımıştı.

Olayın ardında güven timleri şube müdürlüğü bölge amirliği ekiplerince gözaltına alınan şahıs polisteki ifade işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı.

Soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca şahıs hakkında yeni bir karar verildi. Savcılık polis merkezine şahsın gözaltına alınarak mevcutlu şekilde adliyeye getirilmesi talimatı verildi.

Savcılığın talimatın ardından polis ekipleri, genç kızı takip eden 28 yaşındaki Sezer T.’nin yakalanması için çalışma başlattı. (Sözcü)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu