Siyaset

Teşkilatımıza illegal yapıların sızması ihtimali var

Teşkilatımıza illegal yapıların sızması ihtimali var İYİ Parti teşkilatlarına, parti üyelikleriyle ilgili genelge gönderdi. Üyelik başvurusu yapanların araştırılması istenen genelgede, “Burada göstereceğimiz özen ve dikkat illegal şebekelerin sızmalarını engelleyebilmemiz bakımından hayati bir önem taşımaktadır” denildi. Teşkilatımıza illegal yapıların sızması ihtimali var detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Teşkilatımıza illegal yapıların sızması ihtimali var

Aytun Çıray imzalı…

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray imzasıyla, parti teşkilatlarına üyeliklerle ilgili olarak genelge gönderildi.

İl başkanlıklarına genelge gönderildi

İYİ Parti il başkanlıklarına gönderilen genelde, üyelik başvurusu yapanların “devletçe illegal olarak tanımlanmış ve kabul edilmiş belli yapılarla ilişkili olup olmadıklarını araştırılması” istendi.

“İllegal şebekelerin sızmalarını engellemesi”

Üyelik başvurularının dikkatle incelenmesinin “illegal şebekelerin sızmalarını engellemesi” için önemli olduğu belirtilen genelgede, şu ifadelere yer verildi.

“Üyelik taleplerinin çok büyük bir dikkatle incelenmesi ve üyelik başvurusunda bulunanların devletçe illegal olarak tanımlanmış olmasına dikkat…”

“Sayın İl Başkanım, partimiz kuruluşundan itibaren milletimizin büyük bir ilgisine mahzar olmuştur. Vatandaşlarımız yoğun bir şekilde il ilçe teşkilatlarında görev almak istemektedirler. Ülkemizin içerisinde bulunduğu koşullar bu taleplerin çok büyük bir dikkatle incelenmesi ve üyelik başvurusunda bulunanların devletçe illegal olarak tanımlanmış ve kabul edilmiş belli yapılarla ilişkili olup olmadıklarını araştırılmasını zorunlu kılmaktadır. Burada göstereceğimiz özen ve dikkat partimizin il ilçe yönetimlerine söz konusu illegal şebekelerin sızmalarını engelleyebilmemiz bakımından hayati bir önem taşımaktadır. Bu konuda gereken azami hassasiyetin gösterilmesini rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica