İGF

THY’den ‘esnek seyahat’ müjdesi

Türk Hava Yolları (THY), seyahat koşullarında esneklik sağlayarak, 21-31 Mart 2021 tarihleri arasındaki biletlemeler için sınırsız değişiklik getirildiğini duyurdu.

BURSA (İGFA) – THY’nin internet sitesinden yaptığı açıklamada, uçuş planına göre yolcuların 219 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırıldığı belirtilirken, Şubat ayı uçuş planlarını da güncelledi.
“Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti” diyen THY, ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yapılan titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşları yeniden başlattıklarını anımsattı. “Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz” denilen duyuruda, “21 Mart 2020-31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi 28 Şubat’a kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız” ifadelerine yer verildi.

İşte 28 Şubat’a kadar yapılacak uçuş planı haritası:


Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica