Genel

Tuğba Yıldız İGDER Ankara temsilcisi oldu

Tuğba Yıldız İGDER Ankara temsilcisi olduAnkara’da ekibini hızlı bir şekilde oluşturan Tuğba Yıldız, İGDER’in yönetim kurulu toplantısına katılarak yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. detaylar haberimizde…

Tuğba Yıldız İGDER Ankara temsilcisi oldu

İdealist Gençlik Derneği tarafından alınan kararla Tuğba Yıldız, İdealist Gençlik Derneği’nin Ankara temsilcisi oldu.

“İdealist bir gençlik yetiştirmek”

İGDER başkanı Ferhat Ertem ve Tuğba Yıldız

Yıldız; “Öncelikle herkese merhabalar. Şahsımı bu göreve uygun gören İdealist Gençlik Derneği Başkanı Sayın Ferhat Ertem’e ve onun nezdinde bütün yönetime teşekkür ediyorum. Kendim Giz yaşam koçluğu ve kişisel gelişim akademisinin sahibiyim, yaşam koçu eğitmeni sosyolog kişisel gelişim uzmanı ayrıca da yazarım. Derneğimizin Ankara İl Başkanı olmaktan dolayı ayrıca müteşekkirim. Ankara gurubunda ilk etapta yapmak istediğimiz proje, derneğimizin adında da geçtiği gibi idealist bir gençlik yetiştirmek ve duyarlı bir neslin oluşmasını sağlamaktır.

“Yaşanmışlıklarına bakarak hareket ediyoruz”

Ankara temsilciliği olarak herkese ulaşacağız hatta cezaevindeki insanların kişisel gelişimini ve tükenmişlik sendromunu atlatmaları ile alakalı projeyi dernek tarafından Ankara’da yapmak istiyoruz. Bu konuda dernekteki üyelerimden ve Ankara temsilcilerinden destek bekliyorum. Bir elin nesi var, iki sesi var. Birlikten kuvvet doğar. Derneğimizde diplomanın ve sertifikanın bir önemi yoktur. Yükümüz sevgi, yolumuz insan diyerek çıktığımız bu yolda kendi hayat felsefemizde insanların eğitim düzeyine değil yaşanmışlıklarına bakarak hareket ediyoruz. Çünkü insanoğlu okuyarak, % 10 dinleyerek, % 20 hem okuyup hem dinleyerek, % 30; fakat yaşayarak % 70 öğrenir. Derneğimizdeki herkesi sertifikalı yaşam koçu yapacağız. Ankara’da derneğimizin adına yakışır misyon ve vizyonuna uygun projeler ile temsiliyetimizi taçlandıracağız. Ben tekrar hepinize ayrı, ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“Dünyada idealist gençliğin sesini…”

İGDER Ankara il temsilcisi Tuğba Yıldız’a başarılar dileyen İdealist Gençlik Derneği Başkanı Ferhat Ertem; “Derneğimiz Türkiyeleşme yolunda ilk adımını attı ve bu adıma başkent Ankara’dan başladı. Daha birçok ilde temsilci atayacağız. Türkiye ve dünyada idealist gençliğin sesini gür bir şekilde duyuracağız. Ben buradan tüm yönetimimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Çok güzel bir ekibi hep birlikte kurduk. Tuğba başkanımıza Ankara Temsilciliği’nde; ona ve ekibine başarılar diliyorum. Derneğimiz emin ve sağlam adımlarla kırmadan, yıkmadan, üzmeden birilerinin omuzlarına basarak değil, el ele, gönül gönüle, omuz omuza vererek yükselecek. Siyaset üstü bir anlayışla, siyasi ticari ve dini meselelerden uzak durarak sanat, eğitim, tarih, turizm, kültür, spor, edebiyat ve sağlık alanlarında faaliyet göstereceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica