Genel

Uğur Dündar savcıya sordu; ‘O FETÖ’cü polisler şimdi nerede’

Uğur Dündar savcıya sordu; ‘O FETÖ’cü polisler şimdi nerede’ Usta gazeteci Uğur Dündar’dan Hak Arenası’nda son dakika önemli açıklamalar geldi. Dündar, ailesiyle yurt dışına çıkış tarihlerini saptıran ve iftiralar atan FETÖ’cü polislerle ilgili savcıya bomba bir soru yöneltti. Uğur Dündar savcıya sordu; ‘O FETÖ’cü polisler şimdi nerede’ detaylar haberimizde…

Uğur Dündar savcıya sordu; ‘O FETÖ’cü polisler şimdi nerede’

Dündar, mahkum ettirdiği ancak Yargıtay’daki FETÖ’cüler sayesinde ceza almaktan kurtulan FETÖ’cü polisleri şimdi ne yaptıklarını sordu, “Bu FETÖ’cüler şimdi FETÖ ile mücadele ediyor olmasın sayın savcı?” dedi.

Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası bu hafta yüzlerce kişinin katılımıyla canlı yayınla İzmir Seferihisar’dan gerçekleşiyor.

Gazeteci Hüsnü Mahalli, televizyon habercisi İrfan Değirmenci ve CHP İzmir Milletvekili Musa Çam’ın konuk olarak programda Uğur Dündar yine gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

“FETÖ ile yan yana anılmasını hakaret kabul ediyorum”

Uğur Dündar, konuklara “Anket olarak soruyorum. SÖZCÜ okuyorsunuz, yazarlarını takip ediyorsunuz. Siz SÖZCÜ’nün FETÖ’cü olacağına ihtimal veriyor musunuz” diye sordu.

“Hayır” karşılığını alan Uğur Dündar, “Bu kadar” dedi.

“İsmimim FETÖ ile yan yana anılmasını hakaret kabul ediyorum” diyen usta gazeteci şöyle devam etti:

O polisler şimdi ne yapıyor?

“Savcıdan rica ediyorum. o konuşmam hala duruyor Youtube’da. Bana ve aileme iftiralar atan, yurtdışına çıktığımız tarihleri saptırarak algı yaratan polisleri mahkum ettirdim. Ama Yargıtay’daki FETÖ’cüler tarafından bozuldu.

Savcıya soruyorum. Bizimle uğraşan FETÖ’cüler şimdi neredelerdeler? Bu FETÖ’cüler şimdi FETÖ ile mücadele ediyor olmasın sayın savcı?”

AKP’li belediyeler salon vermiyor

Öte yandan Uğur Dündar, son dakika bilgisi de paylaşt. Halkl Arenası’nın izlenme oranlarının üç haber kanalından yüksek olduğunu söyleyen Dündar, özetle şöyle dedi: “Bana zaman zaman mesajlar geliyor. Sahil bölgelerinde program yapmak kolay Anadolu’ya gelin diyorlar. Anadolu’da gidemediğimiz yer yok. Halk Arenası’nı yapmaya gittiğimizde AKP’li belediyeler parasıyla bile salon vermiyorlar. Soma faciasından sonra programı sokak arasında yapmak zorunda kaldık. Ama hayatımın en güzel programlarından biri oldu. Yer altında çalışanları ışığa çıkardık.

Halk Arenası hepsini geride bıraktı

Bir son dakika haberi vereyim. İzlenme oranlarının ölçümlerini yapan şirketler var. Şu anda üç haber kanalının izlenme oranı Halk Arenası kadar değil.

Sen de haber yoksa ilgi de yok. Sen halktan gerekleri sakladığın sürece halk sana kırmızı kart gösterir. O kanalları iktidara hizmet için kullanırsan halk da seni seyretmez. Bu kadar basit.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica