İGF

Ünlü yıldızın doğum gününde tek Türk işadamı

Uzun yıllar İzmir’de yaşayan ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamasının ardından yurtdışına yerleşen iş adamı Cesur Durak, aktris ve yapımcı Kira Reed Lorsch’un yeni filminin ilk tanıtımına ve aktrisin doğum gününe katıldı.

İZMİR(İGFA)- Romanya’nın detox uzmanı olarak bilinen Türk olan işadamı Cesur Durak, Romen basınında bilinen bir isim. Geçtiğimiz Temmuz ayında Forbes dergisinin Cannes’daki ödül töreninde kendisiyle tanışan Emmy ödüllü Aktris/yapımcı Kira Reed Lorsch tarafından oynadığı ”Love on the Rock movie” sinema filminin ilk gösterimine ve doğum günü partisine katıldı. 

Cesur Durak, filmin premieri ile aynı gün doğum günü olan Kira Reed Lorsch’a 40 yıllık Türk el dokuma kilimi hediye etti. Kira Reed Lorsch ile arkadaşlıklarının Fransada’ki ödül töreninde başladığını söyleyen Durak şöyle devam etti; “Törende sağlık üzerine konuşmam ve Forbes dergisinin bir sonraki organizasyonunu Türkiye Bodrum’da yapması için davet etmemden sonra Kira gelip benimle tanıştı. Arkadaşlığımız devam ediyor” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica