Siyaset

Vatan Partisi’nden “Nato’dan Çıkalım” Kampanyası

Vatan Partisi’nden “Nato’dan Çıkalım” Kampanyası

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nca, İlçe Başkanları ve üyelerin katılımı ile “NATO’DAN ÇIKALIM!” Kampanyası gündemiyle bir toplantı yapıldı

Vatan Partisi Merkez Örgütlenme Bürosu’ndan İlyas Gümrükçü’nün de katıldığı toplantı sonrasında; Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu’nun (MKK) Temmuz başında aldığı ve tüm il ve ilçelerde 2023 seçim dönemine dek sürdürülmesi hedeflenen “NATO’DAN ÇIKALIM KAMPANYASI”nın ilimizde de yapılması kararlaştırıldı.

Alınan karar üzerine, 9 Ağustos Salı günü saat : 12.30 da Cumhuriyet Bulvarı Sabri Yalım Parkı karşısında kurulacak imza masasında, İl Başkanı Yalçın Arslan tarafından yapılacak “Basın Açıklaması” sonrası bildiri imzaya açılacak.

İmza masası çalışmaları; 9 ve10 Ağustos günleri, 12.30-18.30 saatleri arasında iki gün sürdürülecek.

Vatan Partisi İl Başkanı Yalçın Arslan yaptığı yazılı açıklamada; “NATO’dan çıkalım, komşularımıza güven verelim, ucuz yakıta kavuşalım. NATO’nun mazotu, benzini, doğal gazı yok!.. Ama, komşularımızın var. Çarşı-pazar ucuzlasın. Sanayicimiz, çiftçimiz rahat nefes alsın. Ekonomimiz şahlansın!” dedi.

Arslan, açıklamasının sonunda; Vatan Bütünlüğü ve Üretim Ekonomisi için tüm Kocaelileri Kampanyalarına imza vermeye ve Vatan Partisi’ne üye olmaya davet etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica