Genel

Vicdan rahatlığı içinde tüm ekibime teşekkür ediyorum

Vicdan rahatlığı içinde tüm ekibime teşekkür ediyorum Sarıdoğan; “Halkımız tercihini yaptı. Yaptığımız çalışmaların karşılığını alamasak ta sonuçlara saygı duyuyor ve Körfez Belediyesi’nin yeni başkanı Şener Söğüt’ü kutluyorum” dedi. detaylar haberimizde…

Vicdan rahatlığı içinde tüm ekibime teşekkür ediyorum

Sarıdoğan, seçimi değerlendirdi …

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, sonuçları değerlendirdi ve Şener Söğüt’ü tebrik etti.

“Yaptığımız çalışmaların karşılığını alamasak ta sonuçlara saygı duyuyoruz”

31 Mart seçimleri öncesi Körfez’e farklı bir hava getiren ve çalışmaları ile takdir toplayan Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan; seçimlerin ardından değerlendirmelerde bulundu. Teşkilat olarak Körfez’in her karışını tek tek gezdiklerini ve bu anlamda vicdanlarının rahat olduğunu dile getiren Sarıdoğan; “Halkımız tercihini yaptı. Yaptığımız çalışmaların karşılığını alamasak ta sonuçlara saygı duyuyor ve Körfez Belediyesi’nin yeni başkanı Şener Söğüt’ü kutluyorum” dedi.

“Teşkilatımıza, kadın kollarımıza ve gençlerimize teşekkür ediyorum”

Şener Söğüt ve ekibinin önümüzdeki 5 yıllık süreçte Körfez’in sorunlarını ele alan; Ve ilçenin yaşanılabilir bir yer olması için gerekli çalışmaları hayata geçiren bir yönetim sergilemesini umut ettiğini belirten Sarıdoğan son olarak; “Bu yolda bizi cesaretlendiren, heyecanlandıran, önümüzden koşan adaylarımıza, teşkilatımıza, kadın kollarımıza ve gençlerimize teşekkür ediyorum. Sonucu ne olursa olsun her seçimin sonucu taze bir başlangıçtır” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica