Siyaset

Yakup Törk’ün yeni yıl mesajı ‘Artık Darıca’da bahar vakti gelmiştir’

Yakup Törk’ün yeni yıl mesajı ‘Artık Darıca’da bahar vakti gelmiştir’ Darıca’dan işine giderken daha iyi bir hayat hayali kuran işçilerin, ailesinden uzakta okul okuyup alın teriyle çalışmak isteyen gençlerin sesini duyuyoruz. CHP‘li Yakup Törk’ün yeni yıl mesajı ‘Artık Darıca’da bahar vakti gelmiştir’ detaylar haberimizde…

Yakup Törk’ün yeni yıl mesajı ‘Artık Darıca’da bahar vakti gelmiştir’

“Bu ses yenilik diyor, bu ses değişim diyor, bu ses hepimizi umuda çağırıyor”

Yakup Törk yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: Yeni yıl yepyeni bir başlangıç olarak önümüzde duruyor. Yeni umutlar, yeni hedefler ve yeni bir yolculuk bizi bekliyor. Önümüzde sadece yeni günler değil, kentimizin ve ülkemizin kaderini değiştirebilecek yepyeni fırsatlar, yeni kararlar ve seçimler var. 2019 yılında Darıca daha umutlu, daha iyi bir kent olacak. 31 Mart yerel seçimlerine doğru; çocuğuna iyi bir eğitim verip güzel bir gelecek kurmak isteyen annelerin, her sabah Darıca’dan işine giderken daha iyi bir hayat hayali kuran işçilerin, ailesinden uzakta okul okuyup alın teriyle çalışmak isteyen gençlerin sesini duyuyoruz. Bu ses yenilik diyor, bu ses değişim diyor, bu ses hepimizi umuda çağırıyor. Onlar güzel bir Darıca hayali kuruyorlar. Biz büyük hayaller kurduk. Bu hayallere erişmek için büyük bir cesaret ve ona eşit büyüklükte bir fedakârlık gösterdik ve belediye başkan adayı oldum.

“Bizim seçimlerimiz ve bizim kararlarımız geleceği belirleyecek”

Bugün Darıca’nın boğuştuğu sorunlar Darıca’nın iyi yönetilememesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden Darıca kendi içinden çıkmış bir belediye başkanı ile, kendine yakışır bir yönetimi hak ediyor. Artık Darıca’da yeni bir yönetim vakti gelmiş demektir. Geçmişin tüm sorunlarını çözme gücüne de yepyeni bir Darıca inşa etme kuvvetine de sahibiz. Şimdi önümüzde yeni bir yıl ve yeni bir seçim var. Bizim seçimlerimiz ve bizim kararlarımız geleceği belirleyecek. 2019 yılında yeni bir başlangıç yapalım. 2019 yılında kendimiz ve çocuklarımız için yepyeni bir sayfa açalım. 2019 yılı tüm insanlığa huzur, ülkemize özgürlük, adalet, barış ve bereket getirsin. 2019 Darıca’mıza mutluluk getirsin.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica