Siyaset

Yalçın Arslan: “Selam Olsun İzmitimizin 100. Kurtuluş Yıldönümüne”

Yalçın Arslan: “Selam Olsun İzmitimizin 100. Kurtuluş Yıldönümüne” … Arslan, “ATATÜRK ve bir avuç fedainin öncülüğünde insanlık tarihine altın harflerle yazdırdığı bu büyük kurtuluşta önemli bir yer tutan İzmit’in kurtuluşuna selam olsun!” dedi. detaylar haberimizde…

Yalçın Arslan: “Selam Olsun İzmitimizin 100. Kurtuluş Yıldönümüne”

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan’ın İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümünde bir kutlama mesajı yayınladı.

Arslan, yayınlamış olduğu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Selam olsun, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurtuluş ve kuruluş önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e.

Selam olsun, Kocaeli Yarımadasında İzmitimizin ve ülkemizin kurtuluşu için gözünü kırpmadan mücadele eden Yahya Kaptanlara, İpsiz Receplere, Kara Fatmalara ve canlarını feda eden binlerce isimsiz kahramanlara.

Selam olsun, Mustafa Kemal’in askerlerine…

Asırlar boyu hür yaşamış Türk Milletini, yurdundan etmek ve tarih sahnesinden silmek gaflet ve hadsizliğine başkaldıran ulusun öncü kurmay heyetine selam olsun!

“Bizi milletçe yok etmek isteyen emperyalizme karşı ve bizi yutmak isteyen kapitalizme karşı milletçe mücadeleyi uygun gören bir doktirini takip eden insanlarız.” görev anlayışıyla Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve bir avuç fedainin öncülüğünde insanlık tarihine altın harflerle yazdırdığı bu büyük kurtuluşta önemli bir yer tutan İzmit’in kurtuluşuna selam olsun!

Marmara bölgemizin bir zamanlar deniziyle, yeşiliyle ve bağrından geçen treniyle özenilen şiirsel kenti İzmitimizin Kurtuluşunun 100. yılı kutlu; Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun!”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica