Genel

Yandaş Akit tv den akla zarar karalama yayını

Yandaş Akit tv den akla zarar karalama yayını Akit TV’den ‘Melih Gökçek CHP’ye geçmek istiyor’ iddiasıyla yayın yaptı. Erdoğan’ın ‘istifa et’ dediği Melih Gökçek, istifasını uzatınca yandaş medyanın hedef tahtasına oturdu. Akit Tv Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, Melih Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu iddia etti. Yandaş Akit tv den akla zarar karalama yayını detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Yandaş Akit tv den akla zarar karalama yayını

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın istifasını istediği Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa sürecini uzatmasıyla, yandaş medyada hedef haline gelmesi gecikmedi.

“CHP’ye geçebilirim” dedi iddiası

Akit Tv Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, Melih Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu iddia etti. Özmen, “İddialara göre Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın Angora evlerinde CHP’li kurmaylarla bir araya geldi. Evet, CHP’li kurmaylara Melih Gökçek’in size geçebilirim mesajı verdiği iddia ediliyor.” dedi.

“İnfaz emrini sana mı verdiler”

AKP Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı’nın Melih Gökçek’i il başkanlığına çağırdığını iddia eden Özmen, Gökçek’in odaya girer girmez eski arkadaşı Yamalı’ya “İnfaz emrini sana mı verdiler” dediğini öne sürdü.

“Ben gidersem yalnız gitmem”

Gökçek’in daha önce de “Ben gidersem yalnız gitmem. Birilerini de yanımdan götürürüm” dediğini iddia eden Özmen, daha fazla direnemeyeceğini ve Gökçek’in istifa edeceğini söyledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica