Genel

Yıldırım: ‘Karamürsel’de Karamürsel Gazozu içilir dedirteceğiz’

Yıllar sonra yeniden piyasaya sunulacak olan Karamürsel Gazozu’nun tüm geliri kız çocuklarının eğitiminde kullanılacak

Yıldırım: ‘Karamürsel’de Karamürsel Gazozu içilir dedirteceğiz’Yıldırım; “Bugün burada bulunmanızın nedeni geçmişte olan ve bugün tamamen belediyemizin imkanları ile tekrardan bu değeri ortaya çıkaracağız” dedi. detaylar haberimizde…

Yıldırım: ‘Karamürsel’de Karamürsel Gazozu içilir dedirteceğiz’

Kız çocukları için Karamürsel Gazozu

Yıllar sonra yeniden piyasaya sunulacak olan Karamürsel Gazozu’nun tüm geliri kız çocuklarının eğitiminde kullanılacak

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 4 Temmuz Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde Karamürsel Gazozu’nu tanıttı. Yıldırım, alınacak her gazozun kız çocuklarına yardım kampanyası olarak aktarılacağını söyledi. Karamürsel Botanik Bahçesi’nde düzenlenen etkinliğe AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, İlyas Şeker ve Cemil Yaman da katıldı.

Başkan, şükranlarını sundu

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım; “4 Temmuz Karamürsel’in kurtuluşu. Bugünü bize yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘e çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki bizim ülkemizde bir sürü hain var ve biz bunlara karşı her zaman gereken savaşı vereceğiz. Bugün burada bulunmanızın nedeni geçmişte olan ve bugün tamamen belediyemizin imkanları ile tekrardan bu değeri ortaya çıkaracağız. Bize soruyorlar bunun fabrikası nerede diye ama biz emin olun ki onu da yapacağız. Yeni bir ürünle yola çıkıyoruz ve bu ürün Karamürsel’in markası olacak” dedi.

Geleceğin annelerine destek

Yıldırım, “Genç girişimcilerimizin ortaya koyduğu, insanların hijyenine yardım ettiği, korona virüs sürecinde vatandaşa yardım ettiği bir cihazın lansmanını daha önce yapmıştık ve şimdide Karamürsel Gazozunu tanıtıyoruz. Bu yeni hizmetin tüm gelirini kız çocuklarımıza aktaracağız ve geleceğin annelerine destek olacağız. Karamürsel’de Karamürsel Gazozu içilir dedirteceğiz. Ben bazen bir şey söylediğim zaman bana çok iddialısınız diyorlar ama bir gün herkes Karamürsel Gazozunu içecek” diye konuştu.

Sosyal medyaya dikkat çekti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın eşi için sosyal medyada yapılan hakaretler için de açıklama yapan Başkan Yıldırım; “Günümüz medyası çok fena bir hale geldi. Bu sosyal medyayı doğru kullanmamız lazım. Karamürsel’de sosyal medyayı kullanan arkadaşların daha da dikkat etmesi gerekir” ifadelerini kullandı.

“Mecliste tanıtacağım”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek de, “Bugün Karamürsel’in kurtuluşu ve gazozu tanıtmak için buradayız. Ama biz asıl amacını şimdi öğrendik. Bir söz vardır ya zehir olsa içerim diye!.. ama ben artık bunu kendi içeceğim olarak mecliste tanıtacağım” ifadelerini kullanırken AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman 50 koli gazoz alarak mecliste dağıtacağını söyledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica