Genel

Zekiye Akbaşak SEKA Kâğıt Müzesinin en yaşlı katılımcısı

Zekiye Akbaşak SEKA Kâğıt Müzesinin en yaşlı katılımcısı SEKA Kağıt Müzesi’nin etkinliğine katılan 68 yaşındaki Zekiye Akbaşak, tüm yaşıtlarını atölyelere davet etti. Zekiye Akbaşak SEKA Kâğıt Müzesinin en yaşlı katılımcısı detaylar haberimizde…

Zekiye Akbaşak SEKA Kâğıt Müzesinin en yaşlı katılımcısı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı SEKA Kâğıt Müzesi; gerçekleştirdiği atölyeler ile farklı yaş gruplarına sanatla tanışma imkânı sunuyor. Hafta sonu yetişkinler için gerçekleştirilen Kirigami Atölyesi’nin 68 yaşındaki katılımcısı emekli öğretmen Zekiye Akbaşak; “Bu tip etkinlikler katılımcılara sanatı eğlenerek, zevk alarak ve ilgiyle keşfetme imkânı sunuyor” dedi.

çalışmalar eğlenceli geçiyor

“…bu çalışmalar beni gururlandırıyor”

SEKA Kâğıt Müzesi’nin gerçekleştirdiği atölye ve etkinlik çalışmalarıyla farklı yaş gruplarına sanatla buluşma imkânı sağladığını söyleyen Akbaşak; “Gerçekleştirilen bu çalışmalar beni gururlandırıyor, insanlar için muhteşem bir aktivite ve sosyal alan sağlıyorsunuz emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Müzenin genç yaşlı katılımcıları

Etkinliklere 7’den 70’e herkes katılma imkânı buluyor…

SEKA Kâğıt Müzesi bünyesindeki 16 farklı atölyenin yanı sıra gerçekleştirdiği özel etkinliklerle de ilgi çekmeye devam ediyor. Gerçekleştirilen atölye ve etkinliklere 7’den 70’e herkes katılma imkânı buluyor. Atölye ve etkinlik programları için SEKA Kâğıt Müzesi sosyal medya hesapları ve internet sitesinde yer alan duyuruları takip edip katılım sağlanabiliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica