Genel

13 Ocakta hava aniden soğuyacak ve ülkemiz beyaza bürünecek

13 Ocakta hava aniden soğuyacak ve ülkemiz beyaza bürünecek Türkiye pazar sabahına bahardan kalma bir günle uyandı, yurdun genelinde mevsim normallerinin çok üzerinde ve güneşli bir hava hakim. Ancak son dakika verilerine göre hava 13 Ocak’tan aniden soğuyacak ve mevsim normallerinin altına inecek. Soğuyan havayla beraber kar ihtimali de görünüyor. Kışın kendini iyiden iyiye hissettireceği soğuk haberleri ise ertesi haftaya kalacak. 13 Ocakta hava aniden soğuyacak ve ülkemiz beyaza bürünecek detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

13 Ocakta hava aniden soğuyacak ve ülkemiz beyaza bürünecek

Önümüzdeki hafta sonuna kadar güneşli bir hava yurda hakim olacak ancak gelecek hafta sonu kış geri dönecek

Türkiye hiç alışık olmadığı bir ocak ayı geçiriyor, güneşli bir pazar sabahına uyanan vatandaşlar “kış ne zaman gelecek?” sorusunu soruyor. Son dakika verilerine göre hava sıcaklıkları bir süre daha mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Önümüzdeki hafta sonuna kadar güneşli bir hava yurda hakim olacak ancak gelecek hafta sonu kış geri dönecek.

Mevsim normallerinin üzerindeki hava sıcaklıkları önümüzdeki hafta da sürecek

Aralık ayının son haftasından beri devam eden mevsim normallerinin üzerindeki hava sıcaklıkları önümüzdeki hafta da sürecek. Hafta boyu İstanbul’da sıcaklıklar 14 derece civarında seyrederken parçalı bulutlu bir hava hakim olacak.

Ankara da yer yer sis ve pus görülecek

Ankara’da ise hava sıcaklıkları 12 derece dolaylarında hissedilecek, yer yer sis ve pus hadisesi görülebilir.

İzmir de bahar havası bir süre daha sürecek

İzmir ise adeta baharı yaşıyor, hava sıcaklıkları 18 derece civarlarında olacak, güneşli bir hava bekleniyor.

13 Ocak’tan sonra hava sıcaklıkları aniden düşmeye başlayacak

13 Ocak’tan sonra yurt yeni bir hava dalgasının etkisi altına girecek ve hava sıcaklıkları aniden düşmeye başlayacak. Düşen hava sıcaklıklarıyla beraber birçok ilimizde kar görülebilir.

Son verilere göre 19 Ocak İstanbul için kar ihtimalinin en yüksek olduğu gün

Soğuk hava dalgası hemen gitmeyecek ve günlerce sürecek. Son verilere göre 19 Ocak İstanbul için kar ihtimalinin en yüksek olduğu gün olarak görülüyor. Sözcü

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica