Genel

29 Ekim özüne Büyükşehir Zabıtasından anlamlı hizmet

Kocaeli Büyükşehir Zabıta ekipleri, Kocaeli esnafı ile birlikte iş yerlerinde eskiyen Türk Bayraklarını 29 Ekim’in ruhuna uygun hareket ederek, yenileri ile değiştiriyor.

29 Ekim özüne Büyükşehir Zabıtasından anlamlı hizmet … “Kocaeli genelinde kendi sorumluluk sahasında devriye görevini yapan Büyükşehir İhtisas Zabıta ekipleri, iş yerlerinde aslı bulunan yırttık ve solan bayrakları kaldırarak yerine yenisini hediye ediyor…” detaylar haberimizde…

29 Ekim özüne Büyükşehir Zabıtasından anlamlı hizmet

Vatandaşların huzuru ve güvenliği için aralıksız bir şekilde görev yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde anlamlı bir hareket gerçekleştirdi. Kocaeli genelinde kendi sorumluluk sahasında devriye görevini yapan Büyükşehir İhtisas Zabıta ekipleri, iş yerlerinde aslı bulunan yırttık ve solan bayrakları kaldırarak yerine 29 Ekim’in ruhuna uygun hareket ederek, yenisini hediye ediyor.

YENİ BAYRAKLARI KENDİ ELLERİYLE TESLİM ETTİLER

Önümüzdeki günlerde tüm yurt geneli kutlanacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde Büyükşehir Zabıta ekiplerinden anlamlı bir hareket geldi. İl genelinde kendi sorumluluk alanlarında devreye görevini icra eden İhtisas Zabıta ekipleri, iş yerlerinin vitrin ve önlerinde bulunan eskiyen Türk Bayrakları konusunda uyarıyor. Ekipler uyarı sonrasında 29 Ekim’in ruhuna uygun hareket ederek, esnaf ile birlikte yenisini asıyor.

ANLAMLI HİZMETTEN VATANDAŞLAR ÇOK MEMNUN

Anlamlı hizmetten dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim’in ruhuna uygun hareket ederek, göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı