Genel

Akit; ‘Şamil Tayyar Kabadayılığı bırak, kelepçeli günlerine geri dön’

Akit; ‘Şamil Tayyar Kabadayılığı bırak, kelepçeli günlerine geri dön’ AKP Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar geçen günlerde Beyaz TV’ye çıkarak, Akit TV’yi hedef almış, Akit medya grubunun FETÖ’den reklam desteği aldığını ileri sürmüştü. Tayyar, “Yani reklam veren FETÖ’cü şirketlerden başlayacağım bir yere kadar gideceğim! Beni de çok zorlamayın” demişti. Akit; ‘Şamil Tayyar Kabadayılığı bırak, kelepçeli günlerine geri dön’ detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Akit; ‘Şamil Tayyar Kabadayılığı bırak, kelepçeli günlerine geri dön’

Son günlerde Tayyar ile Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen arasında da hakarete varan karşılıklı açıklamalar yapılmıştı.

Odatv’nin haberine göre, Şamil Tayyar geçen günlerde Beyaz TV’ye çıkarak, Akit TV’yi hedef almış, Akit medya grubunun FETÖ’den reklam desteği aldığını ileri sürmüştü. Tayyar, “Yani reklam veren FETÖ’cü şirketlerden başlayacağım bir yere kadar gideceğim! Beni de çok zorlamayın” ifadelerini kullanmıştı.

Akit TV’den Şamil Tayyar’a aynı sertlikte yanıt geldi. Tayyar’a “Her dönemin adamı” denilen haberde, Tayyar için “Bavul gazeteciliği yaparak sözde Ergenekon’dan bol bol ekmek yedi” ifadeleri kullanıldı. Kanalın hazırladığı haberde, Tayyar’ın, Helin Avşar’a verdiği kelepçeli röportaja atıfta bulunularak, “Kelepçeli günlerine geri dön” denildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica