Genel

AKP Çayırova Belediyesini övmemle ilgili haberler tamamen asılsızdır

AKP Çayırova Belediyesini övmemle ilgili haberler tamamen asılsızdır Şahsımla ilgili son bir iki gündür basında yer alan, AKP Çayırova Belediyesini övmemle ilgili yapılmış olan haberler tamamen asılsızdır. Şahsen bugüne kadar basının yazdıklarına müdahale etme gibi bir anlayışım hiç olmadı. Ancak bu haberin asılsızlığı yanında, ahlaksızca olan yanı da bir cevap verme gerekliliği doğurmuştur. AKP Çayırova Belediyesini övmemle ilgili haberler tamamen asılsızdır…

AKP Çayırova Belediyesini övmemle ilgili haberler tamamen asılsızdır

“Sayın Basın Üyeleri ve Kamuoyunun Dikkatine!

“…haberin asılsızlığı yanında, ahlaksızca olan yanı da var”

Şahsımla ilgili son bir iki gündür basında yer alan, AKP Çayırova Belediyesini övmemle ilgili yapılmış olan haberler tamamen asılsızdır. Şahsen bu güne kadar basının yazdıklarına müdahale etme gibi bir anlayışım hiç olmadı. Ancak bu haberin asılsızlığı yanında, ahlaksızca olan yanı da bir cevap verme gerekliliği doğurmuştur.

“Darıca belediyesinin borcunu neden eleştiriyorsunuz”

Cumartesi günü ilçe binamızda yaptığımız toplantıda, mesleki uzmanlık alanım olduğu için Darıca Belediyesi mali yapısı hakkında eleştirilerde bulundum. Konuşmalar sonrası Darıca Hedef Gazetesi muhabiri olarak toplantıda bulunan Adnan Ayvaz kendisi; Çayırova Belediyesi örneğini vererek ‘Bu belediyenin de dönem başında 60 milyon TL civarında borcu olduğunu; sonrasında hem borcu ödediğini hem de güzel yatırımlar yaptığını; Darıca Belediyesinin borçlu olmasını neden bu kadar eleştirdiğimizi’ sordu.

“Darıca’nın ihtiyaçlarına cevap veren projeler üretip, gelir arttırıcı önlemlerle…”

Cevaben ‘Örneği kendisinin verdiğini, Belediyeyi aldığımızda bu borcu yapılandırıp 5 yıl sonunda ödeyeceğimizi; ayakları yere basan, Darıcalıların ihtiyaçlarına cevap veren projeler üretip, gelir arttırıcı önlemlerle desteklediğimiz bir bütçe ile halkın parasını çarçur etmeden belediyeyi düze çıkaracağımızı; Ancak Sn. Şükrü Karabacak ve ekibinde ne böyle bir amacın ne de böyle bir vizyonunun olmadığını’ söyledim.

Bu ifadeden AKP Çayırova Belediyesini övdüğüm gibi bir anlamın çıkıp çıkmadığını kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Hiç bir basın etiği ilkesine sahip olmayan, işi gücü fesatlık çıkarıp bundan nemalanmak olan, gazetecilik değil de paparazzilik peşinde koşan Adnan Ayvaz’ı tüm kamuoyu nezdinde şiddetle kınıyorum.

Saygılarımla.

Gürer Yıldırım

CHP Darıca İlçe Başkanı”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica