İGF

Aksaray Belediyesi’nde bebek taksi hizmeti veriyor

Aksaray Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında, bebeklerin ulaşımı için bebek taksi uygulamasını hayata geçirdi.

Ayşe ALP (Aksaray Olay Haber)-Aksaray Belediyesi geçtiğimiz günlerde sosyal mağaza otobüsü, giysi kumbarası, çorba evleri projesi, evde bakım hizmetleri, hoş geldin bebek projesi gibi sosyal çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Aksaray Belediyesi tarafından uygulamaya konulan bebek taksi uygulamasıyla, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doğum yapan anneler ve bebekleri hastaneden evlerine ücretsiz olarak rahatça ve güvenle ulaştırılacak.

Yeni doğum yapan annelerin rahatını ve güvenliğini amaçlayarak hayata geçirilen proje kapsamında, doğum yapan her anne Aksaray Belediyesine ait bebek taksi aracıyla hastaneden evine rahatça ulaştırılmış olacak. 7/24 çalışma esasına göre hizmet verecek ve içerisinde yeni doğan bebekler için ihtiyaç malzemelerinin yer aldığı “Hoş Geldin Bebek” paketinin de ücretsiz verileceği Bebek Taksi’ye vatandaşlar 444 5568 numaralı telefondan ulaşabilecekler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica