Genel

Allah belanı versin utanmaz ajan provokatörlük yapma

Allah belanı versin utanmaz ajan provokatörlük yapma Soylu, Suruç’ta 4 kişinin hayatını kaybettiği ve 10 kişinin yaralandığı silahlı kavgadan Muharrem İnce’yi sorumlu tutmuştu… Allah belanı versin utanmaz ajan provokatörlük yapma detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Allah belanı versin utanmaz ajan provokatörlük yapma

Soylu’nun mesnetsiz suçlamasına…

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Urfa’nın Suruç ilçesinde yaşananlardan CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi sorumlu tutan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sert tepki gösterdi.

Bekaroğlu çok sert cevap verdi…

Kişisel Twitter hesabında, Soylu’nun “Burada açık ve net söylüyorum Suruç’taki olayların sebebi Muharrem İnce’dir” şeklindeki açıklamalarını paylaşan Bekaroğlu, “Allah belanı versin, utanmaz; ajan provokatörlük yapma!” yorumunu ekledi.

Suruç’ta 4 kişinin hayatını kaybettiği ve 10 kişinin yaralandığı silahlı kavgadan Muharrem İnce’yi suçlamıştı…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suruç’ta 4 kişinin hayatını kaybettiği ve 10 kişinin yaralandığı silahlı kavgayla ilgili olarak, “Burada açık ve net söylüyorum. Şanlıurfa’daki, Suruç’taki olayın sebebi ve müsebbibi Muharrem İnce’dir. Çok nettir. Bunlara bu şımarıklığı veren, bunları siyasetin özünden ayırıp şiddete doğru yönelten anlayışın kendisi Muharrem İnce’dir” demişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica