Siyaset

Başkan Talus: “Bu destanı birlikte yazdık”

Başkan Talus: “Bu destanı birlikte yazdık”

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, seçimden sonra ittifak ortaklarını tek tek ziyaret ederek Cumhur İttifakında örnek dayanışmayı tekrar yaşattı – akarhaber

Büyük Birlik Partisi ziyareti
Büyük Birlik Partisi ziyareti

 

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, seçim zaferinden sonra Cumhur İttifakı ortağı il başkanlarını tek tek ziyaret ederek, örnek dayanışma ve işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

Demokratik Sol Partisi ziyareti
Demokratik Sol Partisi ziyareti

İL BAŞKANLARINI ZİYARET

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, Cumhurbaşkanlığı ilk tur ve 2.tur seçimleri ile 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin tamamlanmasının ardından Cumhur İttifakı ortağı il başkanlarını ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ile teşekkür ziyaretlerine başlayan Talus, daha sonra Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Kaan Şengil ve Kocaeli İl Koordinatörü Metehan Küpçü, Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Ali Taştan, Demokratik Sol Parti İl Başkanı Halim Dedeoğlu, Hür Dava Partisi Kocaeli İl Başkanı Ali Çiftçioğlu ve yönetimleriyle bir araya geldi. Talus, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

BU DESTANI BİRLİKTE YAZDIK

Yeniden Refah Partisi ziyareti
Yeniden Refah Partisi ziyareti

“Elbette her seçim zor, her seçim hayati, her seçim önemlidir. Ama ülkemizin içinden geçtiği süreç, son deprem afetinin yol açtığı ağır kayıplar, bölgemizde ve dünyada yaşanan kritik gelişmeler 14 Mayıs seçimini farklı bir yere taşıdı. Türkiye’nin 20 yılda kat ettiği gelişmeyi, büyümeyi, kalkınmayı sürdürmesi gerekliydi. Amacımız ülkemizin demokrasi ve kalkınma yolunda elde ettiği kazanımları Türkiye Yüzyılı’nın girizgahı yaparak milletimize yüzyıllık hayallerine kavuşturacak yeni bir dönemin kapısını açmaktı. Çok şükür, milletimiz bu kutlu mücadelede bizlere güvendi ve yeniden destek verdi. Bu destanı Cumhur İttifakı ortaklarımızla ve bize destek sunan partilerle birlikte yazdık. Hep birlikte Türkiye Yüzyılını başlattık.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica