İGF

Bursa Osmangazi’de BİKEM buluşması

Osmangazi Belediyesi’nde gerçekleşen Bursa İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu’nun (BİKEP) istişare toplantısında, belediyelerin çalışmaları sırasında yasa ve yönetmeliklerin uygulamalarından kaynaklanan farklılıkların ortadan kaldırılarak ortak stratejiler belirlenmesi konuşuldu.

BURSA(İGFA)-  Sümbüllü Bahçe Konağı’nda dördüncüsü düzenlenen toplantıya, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Beytullah Seferler’in yanı sıra, Bursa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Mehmet Veysi Tutkun, BUSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bülent Bay ile 17 ilçe belediyesinin birim yöneticilerileri katıldı.

Toplantıda konuşan Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Beytullah Seferler; “Bursa İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu’nun amacı, kamuda yasa ve yönetmeliklerin uygulamasında yaşanan farklılıkları ortadan kaldırılarak, uygulamada birlikteliğin sağlanması. Bursa Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ ve 17 ilçe belediyesinden birim yöneticisi arkadaşlarımızın katıldığı toplantılar, arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini paylaşması, birbirleri ile tanışıp kaynaşması adına da son derece önemli” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica