İGF

Bursa’da gazetecilerden polis ekiplerine ‘ihbar’lı kutlama

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. Yılı nedeniyle Bursa’da BGazete ekibi renkli bir etkinliğe imza attı.

BURSA (bgazete) – Polis Haftası’nda “silahlı saldırı” ihbarı üzerine Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Doğanbey mahallesine polis ekibi çağırdı. Olay yerine 5 dakika kadar kısa bir sürede çok sayıda ekip intikal etti. Telaşla 13. kata çıkan polis ve yunuslar kapıda silahlı saldırgan yerine BGazete Genel Yayın Yönetmeni Rümeysa Kot’un elinde bulunan çiçeklerle karşılaştı. İçeri girdiklerinde pastayı gören polis ekipleri büyük bir şaşkınlığa uğradı. Ekipler kendileri için sürpriz hazırlayan basın mensuplarına teşekkür ederek duygulu anlar yaşanılmasına vesile oldu.

“EN TATLI BASKIN”

Anonsu duyduktan sonra olay var diye 13 katlı merdivenleri hızlı bir şekilde çıktıklarını söyleyen polis ekipleri, “Çok endişelendik silahlı saldırı uyarısı üzerine böyle bir sürpriz beklemiyorduk. Bizlere böyle bir hazırlık yaptığınız için çok duygulandık. Bu bizim karşılaştığımız en tatlı baskın oldu. Böyle anlamlı günde bizleri unutmamanız hepimizi mutlu etti” diye konuştu.

Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi BGazete’nin Bursa manzaralı teras katında anlamlı kutlama sonrası gazete çalışanları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica