Siyaset

CHP Darıca ilçe örgütü hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor

CHP Darıca ilçe örgütü hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor Kazım Karabekir Mahallesi Seçim Bürosunun açılışının hemen ardından programlara devam eden İlçe Başkanı Yakup Törk, Kocaeli Milletvekili Adayları ile birlikte üyelik stantlarını, Emek Mahallesi ve Bağlarbaşı Mahallesi esnafını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. CHP Darıca ilçe örgütü hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

CHP Darıca ilçe örgütü hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor

İlçe örgütünün yoğun çalışma temposu umut dağıtıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezinin hazırladığı programla 24 Haziran seçimleri öncesi milletvekili adayları, SKM üyeleri, ilçe yöneticileri, Kadın kolları, gençlik kolları, mahalle temsilcileri ve örgütüyle birlikte yoğun bir tempoda çalışmaya hız kesmeden devam ediyor.

Esnaf ve dernek ziyaretlerinin yanında iftar programları aksatılmıyor

Kazım Karabekir Mahallesi Seçim Bürosunun açılışının hemen ardından programlara devam eden İlçe Başkanı Yakup Törk, Kocaeli Milletvekili Adayları ile birlikte üyelik stantlarını, Emek Mahallesi ve Bağlarbaşı Mahallesi esnafını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Aynı gün Bayburtlular Derneği, Siirtliler Derneği, Bilecik Bozüyük Çokçapınar Köyü Derneği, Konyalılar Derneği ve Darıcalılar Derneğinin iftar davetine katıldılar.

CHP Darıca ilçe örgütü pazar esnafı ziyaretinde…

Darıcanın ihtiyaçlarının yanı sıra ülkenin içinde bulunduğu durum seçmenlerle paylaşılıyor

İftardan sonra da Darıca Keşanlılar Derneği, Zonguldaklılar Derneği ve Eskişehirliler Derneğinin ev sahipliğinde yapılan ziyarette seçim süreci, ülke gündemi, ekonomik sorunlar, Darıca’nın ihtiyaç ve sorunları değerlendirilerek 24 Haziran Seçimlerinin ülkemize ve Darıcamıza hayır getirmesi dilekleri karşılıklı olarak paylaşıldı.

“O zaman artık tamam, millet için geliyoruz”

İnsanların doğru bilgilenmesi gerektiğini ve vatandaştan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Törk; “Hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında; Cumhuriyet Halk Partisinin İktidarıdır. Biz inandık, millet inandı. O zaman artık tamam, millet için geliyoruz.” şeklinde konuştu.

CHP Darıca örgütünün dernek ziyaretleri

İftar ve Miting hazırlıkları sürüyor…

CHP Darıca İlçe Örgütü bir yandan saha çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da 6 Haziran’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çayırova’da dernek başkanları ve muhtarlar ile katılacağı iftar programı ile Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran Kocaeli Mitingi için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica