Genel

CHP İzmit’te eski ve yeni başkanlar geleneği bozulmadı

CHP İzmit’te eski ve yeni başkanlar geleneği bozulmadı … Bayramlaşma sırasında İYİ Partili yöneticiler İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse’ye İYİ Parti rozeti takmak istedi. Bu teklifi geri çevirmeyen Köse rozetin takılmasına izin verdi. detaylar haberimizde…

CHP İzmit’te eski ve yeni başkanlar geleneği bozulmadı

CHP İzmit İlçe Örgütü partililer ile parti önünde bir araya gelerek bayramlaştı. Bayramlaşmaya eski dönemlerde görev almış çok sayıda başkan ve yönetici de katılım gösterdi.

İzmit Belediyesi’nin düzenlediği vatandaşlarla bayramlaşma programının ardından Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmit İlçe Örgütü de partililerle birlikte bayramlaşma programı düzenledi. Saat 12.00’de başlayan bayramlaşma töreninde CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Milletvekilleri Tahsin Tarhan, Haydar Akar, eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit İlçe eski Başkanı Alpaslan Seymen, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İl Kadın Kolları eski Başkanı Sevim Pekyörür, Genel İş Şube Başkanı Vedat Küçük, İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse, meclis üyesi adayları, meclis üyeleri, önceki dönem meclis üyeleri ve çok sayıda parti üyesi vatandaş ye aldı.

Köse’ye İYİ parti rozeti…

Bayramlaşma töreninde İzmit Belediye Başkanı Erol Köse CHP’li ve İYİ Partili birçok kişi tarafından sevgiyle karşılandı. Köse, CHP İzmit İlçe önüne gelen tüm partililerle bayramlaştı. Bayramlaşma sırasında İYİ Partili yöneticiler İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse’ye İYİ Parti rozeti takmak istedi. Bu teklifi geri çevirmeyen Köse rozetin takılmasına izin verdi. Köse’nin nazik tavrından mutluluk duyan İYİ Parti’li yöneticiler İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse’ye İYİ Parti logolu rozeti taktı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica