Kültür-Sanat-Tarih

Dilovalılar ‘Mesafeli Kabare’ tiyatro oyunuyla yarın buluşuyor

Dilovalılar açık hava tiyatrosunda buluşuyor

Dilovalılar ‘Mesafeli Kabare’ tiyatro oyunuyla yarın buluşuyorKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen ‘Mesafeli Kabare’ tiyatro oyunu, pandemi sürecini ve Kovid-19 salgınının toplumsal olarak yansımalarını eğlenceli ve mizahi açıdan aktarıyor. detaylar haberimizde…

Dilovalılar ‘Mesafeli Kabare’ tiyatro oyunuyla yarın buluşuyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Dilovası Belediyesi’nin katkıları ile hazırlanan “Mesafeli Kabare” açık hava tiyatrosu yarın Dilovalılarla buluşuyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncuları, 1 Haziran’da başlayan normalleşme süreci kapsamında hazırladıkları ‘Mesafeli Kabare’ adlı tiyatro oyunu ilçe ilçe gösterime devam ederken, yarın ki gösteri Dilovası’nda gerçekleşecek. Dilovası Belediyesi önünde gerçekleşecek tiyatro gösterimi saat 20.30’da başlayacak.

TEK PERDE – MÜZİKLİ KOMEDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen ‘Mesafeli Kabare’ tiyatro oyunu, pandemi sürecini ve Covid-19 salgınının toplumsal olarak yansımalarını eğlenceli ve mizahi açıdan aktarıyor.

BAŞKAN ŞAYİR’DEN TİYATROYA DAVET

Tüm Dilovalılar’ı yarın gerçekleşecek olan açık hava tiyatro etkinliğine davet eden Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir;Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ekibi tarafından hazırlanan ve oynanan “Mesafeli Kabare” açık hava tiyatrosuyla uzun süredir zor günler geçiren halkımızın keyifli dakikalar geçireceğini umuyorum. Tüm Dilovalı hemşerilerimi akşam düzenlenecek açık hava tiyatrosuna bekliyorum” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica