Ekonomi

Dörtgözle beklenen Cafelerde titiz ve hummalı hazırlık

Dörtgözle beklenen Cafelerde titiz ve hummalı hazırlık … “Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları sonrası cafeler, çay bahçeleri ve kahvehaneler, belirlenen kurallar doğrultusunda açılacak…” detaylar haberimizde…

Dörtgözle beklenen Cafelerde titiz ve hummalı hazırlık

Yaklaşık üç aydır kapalı olan cafeler, pazartesi günü hazırlıklarına bugün başladı

Korona virüs tedbirleri doğrultusunda hizmet vermeleri yasaklanan cafelerde, yeniden hizmet verme heyecanı başladı. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları sonrası cafeler, çay bahçeleri ve kahvehaneler, belirlenen kurallar doğrultusunda açılacak.

Temizlikler yapıldı, malzemeler alındı

İzmit’in birçok yerinde hizmet veren cafelerde çalışanlar bugün temizlik çalışmalarına başlarken, malzeme alımlarını da ihmal etmedi.

Yoğun tempoya çay molası

İzmit Kent Meydanı’nda hizmet veren cafelerde çalışanlar gün boyu özveriyle çalışırken bir ara çay molası vermeyi de ihmal etmedi.

Sabırsızlıkla bekliyorlar

Cafe sahipleri ve çalışanları tüm hazırlıklarını bugünden başlatırken, yeni normal hayatta müşterilerine yeniden hizmet vermeyi sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Çarşı normale döndü

Öte yandan bu gece saat 24.00 itibariyle başlayacak olan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi öğle saatlerinde büyük bir yoğunluk yaşanırken, akşamüstü, İzmit’in ana arterlerinde çarşının insan kalabalığının azaldığı gözlemlendi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica