İGF

Ege Üniversitesi’nden öğrencilerine “Hoş Geldin” kutlaması

Uzaktan eğitim sürecinin ardından tekrar kampüse kavuşan Ege Üniversitesi öğrencileri, düzenlenen “Ege’ye Hoş Geldin” şenliğinin ilk gününde doyasıya eğlendiler. Gündüz tanıtım stantları ve eğlenceli aktivitelerle vakit geçiren Egeli gençler, akşam Sinestezi ve Fondip guruplarının konserleriyle coşkuyu yaşadı.

EGE AJANS(İZMİR)-  Öğrencilerimizle kampüste uzun bir aradan sonra buluştuğumuz için çok mutluyuz diyen Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, ” Öğrenci topluluklarımızın tanıtım stantlarından oyun ve konserlere kadar çeşitli etkinliklerin yer aldığı şenliğimiz oldukça eğlenceli geçiyor. Zorlu bir sürecin ardından öğrencilerimize bir nebze olsun moral ve motivasyon sağlayabildiysek ne mutlu bize” dedi. 

“Ege’ye Hoş Geldin” şenliği kapsamında Ege Üniversitesi bünyesindeki pek çok öğrenci topluluğu stant kurarak faaliyetleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi. EÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ersan ve fakülte dekanları da kurulan stantlarda öğrencilerle buluşarak sohbet ettiler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica