Bilim-Teknoloji

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Üniversitesinde yetkili sendika oldu

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Üniversitesinde yetkili sendika olduAyvaz; “sahip olduğumuz sorumluluk bilinciyle daha çok gayret göstererek üniversitemiz çalışanlarının ve üyelerimizin güven ve desteklerine layık olmak için mücadelemize devam edeceğiz” dedi. detaylar haberimizde…

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Üniversitesinde yetkili sendika oldu

Kocaeli Üniversitesi’nde Sendika Yetkisini Yine Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube Aldı

Kocaeli Üniversitesinde çalışanlar adına Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube yetkili sendika olarak temsil edecek.

Kocaeli Üniversitesinde yetkiyi alan Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz yazılı bir açıklama yaptı.

Eyvaz yapmış olduğu yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube olarak 17 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan mutabakat metinlerine göre üye sayımız 567 üye ile en çok üyeye sahip sendika olarak Kocaeli Üniversitesi’nde 2020 yılında da sendika yetkisini almış bulunmaktayız.

“Desteklerine teşekkür ediyorum”

Kocaeli Üniversitesi eğitim alanı bünyesinde tek üniversite şubesi olmamız nedeniyle üniversite çalışanlarının öncelikle tercih ettiği sendika olarak; yıl içerisinde yaşanan yönetim değişimine ve pandemi sürecine rağmen her zaman olduğu gibi desteklerini eksik etmeden sendikamızın büyümesine ve güçlenmesine katkı sağlayan değerli üyelerimize, sendikamız için emek harcayan yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyelerimize, ilçe ve sendika işyeri temsilcilerimize teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Üniversitesi’nde 2016 yılından beri yetkili sendika olarak üniversite yönetimi ile yılda 2 defa KİK toplantılarında bir araya gelinerek çalışanların istek ve talepleri yazılı olarak yönetime sunulmaktadır, ayrıca periyodik olarak üniversite yönetimi ile üyelerimizin sorunlarının çözümü için de görüşmeler gerçekleştirilmektedir.

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şube olarak; önümüzdeki süreçte de tüm üniversite çalışanlarının özlük ve mali haklarının korunmasında, sorunlarının ve çözüm önerilerimizin üniversite yönetimine iletmesinde ve takibinin yapılmasında sahip olduğumuz sorumluluk bilinciyle daha çok gayret göstererek üniversitemiz çalışanlarının ve üyelerimizin güven ve desteklerine layık olmak için mücadelemize devam edeceğiz.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica