Kültür-Sanat-Tarih

Elite World Sapanca’da doğayla kucaklaşma alternatifleri

COVID-19 sürecinde yeni dönem hazırlıklarını tamamlayan Elite World Sapanca Convention &Wellness Resort, kısa bir molanın ardından misafirlerine ev sahipliği yapmaya başladı

Elite World Sapanca’da doğayla kucaklaşma alternatifleri … Turizm Bakanlığı’nın önerdiği tüm tedbirleri uygulayan ve üst düzey güvenlik önlemleri sunan Elite World Sapanca, “Güvenli Turizm Sertifikası”na sahip bulunan sayılı oteller arasında yer alıyor. detaylar haberimizde…

Elite World Sapanca’da doğayla kucaklaşma alternatifleri

Açık havada masaj uygulamaları…

Elite World Sapanca'da yaşam bir başka
Elite World Sapanca’da yaşam bir başka

İstanbul’a 1,5 saat uzaklık mesafesinde doğayla baş başa geniş sosyal mesafeli alanlarda güvenli ve ferah bir tatil ayrıcalığı sunan Elite World Sapanca, outdoor aktiviteleri ile ön plana çıkarak, doğaya kaçmanız için pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Yoga, pilates, fitness, cross fit, çocuk pilatesi, orman yürüyüşü, aquapark gibi açık havada gerçekleştirilen hizmetlere odaklanan Elite World Sapanca’da; trekking, ATV safari, paintball, hazine avı, bisiklet gezisi ve açık havada masaj uygulamaları gerçekleştirmek de mümkün.

Elite World Sapanca'da aquapark ve doğa
Elite World Sapanca’da aquapark ve açık havuz

Mutlu ve huzurlu bir yaşama dönüş…

Turizm Bakanlığı’nın önerdiği tüm tedbirleri uygulayan ve üst düzey güvenlik önlemleri sunan Elite World Sapanca; “Güvenli Turizm Sertifikası”na sahip bulunan sayılı oteller arasında yer alıyor. Misafirlerine özledikleri tatil anlayışını kapasitesinin yüzde 50’si oranında azalttığı doluluk ile sunan Elite World Sapanca, güvenli ve huzurlu bir tatil ayrıcalığı yaşatıyor. Geniş, ferah yeşil açık alanları; teraslı, açılır camlı odaları, bahçeli restaurant ve cafeleri ile sosyal mesafe kurallarına uygun konforlu hizmet ayrıcalıkları bulunan Elite World Sapanca  üst düzey önlemleriyle sağlıklı, güvenli, mutlu ve huzurlu bir yaşama dönüş vaat ediyor.

İlk ve tek biyoloji göleti…

44 dönüm arazi içinde sahip olduğu bölgenin ilk ve tek biyoloji göleti; Aquaparkı ve açık havuzu ile ormanın kalbinde yer alan Elite World Sapanca; otel misafirlerinin konforu ve huzuru için özenle düşünülen farklı tasarım ve konsept ayrıcalıklarını da bir arada sunuyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica