Bilim-Teknoloji

Etken Eğitim Kurumları kişisel eğitimin etkin adresi

Etken Eğitim Kurumları 6 derslikten oluşuyor

Etken Eğitim Kurumları kişisel eğitimin etkin adresi … Kırış; “Dersliklerde 4 ile 6 arası öğrenciye eğitim verileceğini, her öğrenci için eşya dolabı bulunduğunu belirterek öğrenci sayısının üzerine çıkılmayacak” dedi. detaylar haberimizde…

Fatih Yıldırım ve İpek Kırış

Etken Eğitim Kurumları kişisel eğitimin etkin adresi

Etken Eğitim Kurumları, kişisel eğitim kurslarına hazır

Etken, “Hijyen kurallarına ve sosyal mesafeye uyularak eğitim verecek”

Etken derslik

Kocaeli Yusufelililer Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Yıldırım’ın kurucusu olduğu Etken Eğitim Kurumları, yeni eğitim öğrenim döneminde kişisel gelişim kursları verecek. İzmit Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Yenişehir Tramvay Durağı Vakıfbank üstünde hizmete giren Etken Eğitim Kurumları 6 derslikten oluşuyor.
Fatih Yıldırım pandemi sürecinde tüm hijyen kurallarına ve sosyal mesafeye uyularak eğitim vereceklerini söyledi.

“Toplam 10 personel eğitimin hizmetinde”

Etken Eğitim Kurumları’nın Eğitim Koordinatörü İpek Kırış, dersliklerde 4 ile 6 arası öğrenciye eğitim verileceğini, her öğrenci için eşya dolabı bulunduğunu belirterek öğrenci sayısının üzerine çıkılmayacağını söyledi. Kırış, “8 uzman kadromuz ve 2 hizmetlimizle birlikte toplam 10 personelimiz var” açıklamasını yaptı.

Eşya dolapları

“Amacımız her öğrenciye dokunabilmek”

Hedeflerinin kaliteli ve butik eğitim vermek olduğunu ifade eden İpek Kırış, “Amacımız her öğrenciye dokunabilmek. Özel rehberlik ve koçluk hizmetiyle öğrencileri doğru yerlere yönlendirmeyi hedefledik. Eğitimlerimiz ortaokul ve lise öğrencilerini kapsıyor. Öğrencilerin derslerine takviye olmanın yanı sıra burada alacakları eğitimle sınavlara hazırlanmış olacaklar” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica