Siyaset

Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım

Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya; Gebze’yi dürüst, ahlaklı, özenli, sorumluluklarını bilen, kaliteli ve nitelikli bir yönetim anlayışı ile yöneteceğiz” dedi. Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım detaylar haberimizde…

Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım

Katılım yoğun oldu…

Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları, önceki akşam ‘Mekke’nin Fethi ve Hz. Muhammed (Sav)’in Hayatı’ adlı program gerçekleştirdi. Dernek lokalinde gerçekleşen programa Gebze Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şakir Töngel, Kadın Kolları Başkanı Zeliha Civelek, Gençlik Kolları Başkanı Emre Töngel, İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk, ilçe yöneticileri ve dernek üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Burcu Çetinkaya denek yönetimiyle

“Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın”

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan gecede Gebze Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şakir Töngel ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Töngel birer selamlama konuşması yaparak programa katılan herkese teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından İYİ PartiGebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya bir konuşma yaptı. Çetinkaya konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu özel ve güzel programda bizleri misafir eden Samsunlu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım.

Burcu Çetinkaya katılımcılarla…

“Bu kenti yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz”

Kaliteli ve nitelikli bir yönetim anlayışı için sizlerden destek istiyorum. Bu kenti yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz. Gebze’yi teknoloji şehri yapacağız. Sizlerin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum. Çıktığımız bu yolda Allah bizlere yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya yaptığı konuşmanın ardından kendisine yakın ilgi gösteren çocuklarla ve kadınlarla sohbet ederek bol bol fotoğraf çektirdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica