Genel

İGD yöneticileri Başkan Büyükakın’ı ziyaret etti

Kocaeli İnternet Gazetecileri Derneği (İGD) Başkanı Soner Kılıç Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret ettiler.

İGD yöneticileri Başkan Büyükakın’ı ziyaret etti … “İnternet yasasının çıkartılmasındaki hassasiyetine vurgu yapan Başkan Kılıç, ”Bundan böyle yasaya uygun olan internet Gazeteleri ile daha güçlü olacaklarını” belirtti. detaylar haberimizde…

İGD yöneticileri Başkan Büyükakın’ı ziyaret etti

İnternet Gazetecileri Federasyonu üyesi Kocaeli İnternet Gazeteleri Derneği Başkanı Soner Kılıç ve yönetim kurulu üyesi Gazeteci Özden Demirci, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret ederek ilimizde bulunan İGD üyesi internet gazeteleri ve gazetecilerinin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Ülkemiz genelinde örgütlenen ve İl temsilcilikleri, İGF Haber Ajansı, İGF Tv. İle çalışmalarını tamamlayarak hizmet veren ve geçtiğimiz hafta Bursa’da gerçekleşen İnternet Gazetecileri Federasyonu ilk kongresi hakkında KBB başkanı Büyükakın’ı bilgilendiren İGD Başkanı Gazeteci Soner Kılıç, İGF nin Ankara’da gerçekleşen çalışmalarıyla İnternet yasasının çıkartılmasındaki hassasiyetine vurgu yapan Başkan Kılıç, ”Bundan böyle yasaya uygun olan internet Gazeteleri ile daha güçlü olacaklarını” belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica