Genel

İzmit belediyesi’nde başkan yardımcısı yeni atamayla 3’e çıktı

İzmit belediyesi’nde başkan yardımcısı yeni atamayla 3’e çıktıCem Güler Başkan Yardımcısı, Sercan Al Basın Yayın ve Kültür’den sorumlu koordinatör, Hakan Özkum teknik işlerden sorumlu koordinatör oldu. detaylar haberimizde…

İzmit belediyesi’nde başkan yardımcısı yeni atamayla 3’e çıktı

Cem Güler başkan yardımcısı oldu…

İzmit Belediyesi’nde yeni atamalar yapıldı. Halen Etüt İmar Birim Sorumlusu olan şehir plancısı Cem Güler Başkan Yardımcısı, Sercan Al Basın Yayın ve Kültür’den sorumlu koordinatör, Hakan Özkum teknik işlerden sorumlu koordinatör oldu.

Başkan yardımcısı 3 oldu

İzmit Belediyesi’nde daha önce yapılan atamalarla Dilek Yalçın ve Nurettin Bulut başkan yardımcılıkları görevine getirilmişti. Cem Güler’in de göreve getirilmesiyle İzmit Belediyesi’ndeki başkan yardımcısı sayısı 3 oldu.

Cem Güler’in sorumlu olduğu müdürlükler

1970 doğumlu Cem Güler 1994 yılından beri belediyede çalışıyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Güler’in sorumlu olduğu müdürlükler: İnsan Kaynakları, Fen İşleri, Etüt Proje, Park Bahçeler, Ruhsat Denetim, Kırsal Hizmetler, Yapı Kontrol, Emlak İstimlak, Spor, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler ile Ulaşım Hizmeti Müdürlüğü.

Dilek Yalçın’ın sorumlu olduğu müdürlükler

Mali Hizmetler, Temizlik İşleri, Çevre Koruma, Zabıta, Destek Hizmetleri, Yazı İşleri, Kültür, İşletme ve İştirakler, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlükler.

Nurettin Bulut’a bağlı müdürlükler

İmar ve Şehircilik, Bilgi İşlem ile Muhtarlık İşleri.

Doğrudan başkana bağlı müdürlükler ve birimler

Hukuk İşleri, Özel Kalem ve Teftiş Kurulu ise direkt Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e bağlı olarak görev yapacaklar.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica