Genel

İzmit Belediyesinden Basına ve kamuoyuna Duyuru

İzmit Belediyesinden Basına ve kamuoyuna Duyuru … Sayıştay raporunda yer alan 6 personelin liyakatsiz olarak yapılan ataması İzmit Belediyesi önceki dönem başkanı Nevzat Doğan döneminde gerçekleşmiş olup, şimdiki dönemle bir alakası bulunmamaktadır. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesinden Basına ve kamuoyuna Duyuru

T.C. İZMİT BELEDİYESİNİN Açıklaması:

Sayıştay tarafından yayınlanan 2020 yılı İzmit Belediyesi Denetim Raporu’nda yer alan bazı ifadelerin değerli halkımız tarafından yanlış anlaşılmaması için bu açıklamanın yapılması zaruriyeti doğmuştur.

LİYAKATSİZ PERSONEL ATAMASI NEVZAT DOĞAN DÖNEMİNDEN

İzmit Belediyesi’yle ilgili olarak Sayıştay raporunda yer alan 6 personelin liyakatsiz olarak yapılan ataması İzmit Belediyesi önceki dönem başkanı Nevzat Doğan döneminde gerçekleşmiş olup, şimdiki dönemle bir alakası bulunmamaktadır.

YANLIŞ ANLAMALARA NEDEN OLMAMASINI DİLİYORUZ

İlgili Sayıştay raporunda yer alan ve bazı basın mecralarında yayınlanan “İzmit Belediyesinde Atamalar liyakat ilkelerine aykırı” haberlerinin bu sebepten ötürü yanlış anlamalara yol açmamasını dilemekteyiz. Sayıştay Raporu’nda yer alan ifadelerin hiçbir şekilde İzmit Belediyesi yeni dönemi ile karıştırılmaması gerektiğini bir kez daha önemle belirtir, tüm vatandaşlarımıza esenlikler dileriz.

T.C. İZMİT BELEDİYESİ

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica