Ekonomi

İzmit Çarşısı üreticileri 12’nci Dayanışma Buluşmasını gerçekleştirdi

İzmit Çarşısı üreticileri 12’nci Dayanışma Buluşmasını gerçekleştirdi … Her hafta farklı bir konuda mini eğitimlerle desteklenen buluşmalarda, dayanışma ağını güçlendirici fikirler ortaya çıkıyor. detaylar haberimizde…

İzmit Çarşısı üreticileri 12’nci Dayanışma Buluşmasını gerçekleştirdi

İzmit Çarşısı üreticilerinin bir araya gelerek tecrübelerini paylaştığı ve sorularının cevaplandığı Dayanışma Buluşmasının 12’ncisi gerçekleşti

İzmit Belediyesi ve Good4trust ortaklığında yerel üreticiye destek olması amacıyla hayata geçirilen İzmit Çarşısı projesinde, her Çarşamba günü üreticilerin bir araya geldiği Dayanışma Buluşması gerçekleşmeye devam ediyor. Her hafta farklı bir konuda mini eğitimlerle desteklenen buluşmalarda, dayanışma ağını güçlendirici fikirler ortaya çıkıyor.

KAMPANYA VE TANITIM DUYURULARI

Bu hafta 12’ncisi düzenlenen Dayanışma Buluşmasının konuğu İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç oldu. İzmitli üreticilerin, girişimcilerin ve esnafın dahil olduğu zoom buluşmasında İzmit Belediyesi öncülüğünde düzenlenecek çeşitli kampanya ve tanıtım duyuruları yapıldı. İzmit Çarşısı’nda dükkân sahibi olan katılımcıların sorularına cevap bulduğu Dayanışma Buluşmasında aynı zamanda İzmit Çarşısı için planlanan etkinlik ve eğitim planlamalarından bahsedildi.

İZMİT ÇARŞISI’NDA NASIL DÜKKÂN AÇABİLİRİM?

Kocaelili bir işletme sahibiyseniz veya İzmit’te yaşayan bir üretici iseniz, İzmit Çarşısı’nda yer alarak Türkiye pazarına kolayca açılabilirsiniz. İzmit Çarşısı’nda üretici olmak için üretici.destek@good4trust.org adresine e-posta atabilir veya 0536 280 90 95 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz. izmitcarsisi.org adresindeki ürünleri satın alarak ve çevrenize duyurarak yerel ekonominin kalkınmasına destek olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica